Подушка з вашими фото та малюнками

Подушка з вашими фото та малюнками

Кожен з нас мріє про неймовірні подарунки, безліч приємних емоцій та гарний приємний сон.
До чого тут подарунки й сон?, запитаєте ви. А до того, що відтепер можна приємно спати на своїх фото та малюнках не в паперовому вигляді, а на справжній подушці з їхнім зображенням!)
М'яка яскрава наволочка з вашими фото, гіпоалергенні матеріали (не викликають алергії), якісний друк ваших фото та малюнків як різнокольорових, так і чорно-білих.
 
Для того, аби створити власну подушку, вам необхідно вибрати улюблені картинки в соціальних мережах вКонтакте, twitter, instagram, одноклассники, facebook. Також ви можете використовувати картинки й з персонального комп'ютера.
Після цього заходимо до розділу "Створити подушку", і онлайн створюємо власний шедевр!)
Натискаємо "купити", сплачуємо, вказуємо найближче до вас відділення "Нова Пошта", та отримуємо в яскравій коробці вашу неповторну подушку протягом 3 днів.
 
М'якенька подушка з вашими фото та малюнками буде дуже приємним незабутнім подарунком рідним, друзям, вчителям, партнерам, близьким та коханим на будь-яке свято - День Вчителя, День народження, Новий Рік, Різдво, 8 березня, 14 лютого (День святого Валентина), Останній дзвоник й інші !)
Приємним подарунком стане така подушка й для ваших бабць та дідусів ;)
 

Відео-інструкція