Золотий Пензлик Золотий Пензлик Золотий Пензлик
Золотий Пензлик Золотий Пензлик
Золотий Пензлик Золотий Пензлик
Головна Статистика
Золотий Пензлик

Художня Премія "Золотий Пензлик"

Кожна людина, незалежно від віку та статі, полюбляє малювати. В когось це має характер "каляк-маляк", а інші протягом декількох годин чи навіть хвилин можуть створити пензлями та олівцями справжні мальовані шедеври. ...
Так як на території України всі мистецькі відзнаки виключно для дорослих, то саме "Золотий Пензлик" і покликаний знайти та розвинути нові дитячо-юнацькі таланти України через малювання та творчість.
Щороку 12 переможців Пензлика отримують призи, дипломи та грошові премії, а найактивніші навчальні заклади - цінні подарунки.

Дипломи, Відзнаки, Подяки

Щороку Експертна Рада (Журі) проекту обирає 12 переможців - І, ІІ та ІІІ місця за чотирма конкурсними номінаціями. Ці хлопці та дівчата отримують Дипломи переможців відповідного "рангу", завірені мокрими печатками Оргкомітету. При цьому власник такого диплому гарантовано отримує грошову премію - від 200 до 400грн кожен та кожна.
Так як ці відзнаки мають мокрі держпечатки, то переможці конкурсу мають пільги при вступі до навчальних закладів за відповідними мистецькими напрямками/спеціальностями та мають пільги відповідно до Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей"


Право на отримання грошової премії надає відповідний Сертифікат, бланк якого щороку міняється Головним Партнером проекту - "Школою фінансового успіху "ЮніорБанк".
Грошові премії виплачуються переможцям на їхні картки Юніору, оформлені через спеціальні форми на сайті "Золотого Пензлика".


За рішенням Експертів та Оргкомітету, найактивніший чи неповторний конкурсант може отримати "Відзнаку особливого учасника/ці", яка надає право лишень на можливе отримання подарунків від Оргкомітету та не надає права на отримання грошової премії цього року.


За значний внесок в розвиток дитячо-юнацького мистецького руху, допомогу в підготовці та/чи проведенні як всього річного Пензлика, так і окремого/их його підпроекту/ів, Оргкомітет нагороджує відповідних осіб та організації урочистими Подяками.

Золотий Пензлик
Золотий Пензлик
Золотий Пензлик
Золотий Пензлик
Золотий Пензлик

Інфа школам

Золотий Пензлик

Інфа учням

Золотий Пензлик

Поради спеціалістів

Золотий Пензлик, Caparol

Головний Партнер

Золотий Пензлик, ЮниорБанк

Головний Партнер

Золотий Пензлик конкурс малюнків
Золотий Пензлик конкурс малюнків
Золотий Пензлик конкурс малюнків

Мета та завдання Пензлика:

– естетичне виховання дітей та молоді;
– залучення дітей та підлітків до заняття художньою творчістю;
– розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління;
– виявлення та підтримка талановитих дітей;
– підтримка та розвиток сільських шкіл, шкіл-інтернатів та дитячих притулків;
– популяризація загальнолюдських цінностей;
– фінансова освіта підростаючого покоління;
– полегшення соціалізації дітей з особливими потребами та дітей-сиріт через творчість;
– налагодження плідного зв'язку між дітьми, батьками та викладачами;
– розвиток плідної міжсекторної та міжрегіональної співпраці;
– проведення змагань серед шкіл за звання найкращої в дитячо-юнацькому малюванні;
– національно-патріотичне та правове виховання підростаючого покоління.

Оргкомітет, Журі, Партнери

Безпосередню організацію та проведення конкурсів малюнків в рамках щорічної Художньої Премії "Золотий Пензлик" здійснює Оргкомітет, суддівство – незалежне Журі (Експертна Рада) з числа професійних художників, арт-психологів та відповідних спеціалістів, склад якого затверджується Оргкомітетом.
Організаційними Партнерами конкурсів виступають обласні Управління та Департаменти освіти та науки, Інформаційними - всі засоби масової інформації, Діловими - компанії, організації та індивідуальні меценати, які надали підтримку в проведенні всього річного проекту чи окремих його заходів.
Голова Оргкомітету "Золотого Пензлика" - Олександр Кахай.

"Золотий Пензлик" - твій світ мистецтва
Золотий Пензлик  Художня Премія "Золотий Пензлик" © 2010-2013
© ЗОМОГ "Наше щасливе життя"
(063)615-25-80, (096)906-75-78
Поділися з друзями інфою!) -
Яндекс.Метрика