logo
  Золотий Пензлик у вКонтакті Золотий Пензлик у твіттер Золотий Пензлик - рецепти успіху Золотий Пензлик Золотий Пензлик - контакти
Золотий Пензлик - світ твого мистецтва
Світлана Горецька - художниця, яка лікує душі
Світлана Горецька - Золотий Пензлик  
Світлана Горецька - Золотий Пензлик
Сторінка
ЕКСПЕРТА
Світлана Горецька - Золотий Пензлик
Улюблений жанр
ЖИВОПИС
   
Коротка інфа:
Світлана Горецька - провідна українська художниця-абстракціоністка, психіатр, вокалістка гурту "Таня-Таня" та солістка в церковному хорі. Мріє написати та поставити власну повноцінну оперу.
 
Світлана Горецька - Золотий Пензлик
Проведено
5 великих виставок
"В моменти, коли я малюю, емоції та почуття лягають фарбами на полотно. При цьому кожна робота отримує свій власний характер. Поміж собою картини не переплітаються темами й мотивами, але всі наповнені світлом та добром"
"Натхнення може прийти до кожного з нас у будь-який момент. Постарайтеся зробити невеличкі замальовки, які потім реалізуєте в повноцінній картині"
Золотий Пензлик - Світлана Горецька
Завітай до Арт-галереї - м. Запоріжжя, вул. Сталеварів 30
  Золотий Пензлик - Світлана Горецька Народилася Світлана Горецька в Запоріжжі, але навчалася в православній школі-пансіоні у Підмосков'ї, після чого поступила до Запорізького Державного Медичного Університету.
Паралельно із навчанням, а пізніше роботою в поліклініці психіатром, співає в церковному хорі, грає в театрі та вокалює в місцевому гурті "Таня-Таня".
Почала Світлана професійно малювати в 2008 році - перші пробні картини авторка тримає вдома за фортепіано. Сьогодні ж вона створює нові й нові шедеври, які дивують глядачів своєю простотою на неповторністю як на персональних виставках (Запоріжжя, Київ, Дніпропетровськ), так і в приватних колекціях. Сонячність, яскравість, любов та турбота до глядачів, оптимізм та харизма приємно сковують ваш погляд на пейзажах, сумашедших абстракціях, чутливих портретах і добрих тваринах, які завмерли на полотнах цієї багатогранної творчої особистості...
   
Світлана Горецька - Золотий Пензлик
Роботи Світлани зберігаються в приватних колекціях, прикрашають офіси та кафе, використовуються для арт-терапії та відпочинку
Панорами виставки:
Світлана Горецька - Золотий Пензлик
Світлана Горецька - Золотий Пензлик
Світлана Горецька - Золотий Пензлик
 
Виставка Світлани в запорізькій Арт-галереї "ART'L"
Відеозвіт
← До сторінки Експертів
Оформи картку Юніора →
Розкажи друзям:
Художня Премія "Золотий Пензлик" © 2010/14
ЗОМОГ "Наше щасливе життя"
(063)615-25-80, (096)906-75-78
zpfestival@gmail.com
Інші Експерти
Руслан Махов
Сергій Коловоротний
Ольга Супрун
Марися Рудська
Співачка ILLARIA
Наші сторінки
Інформація учням
Інформація школам
Контакти
Головна
 
Яндекс.Метрика