Нагородження переможців проекту за 2013/14 навчальний рік

Юні Айвазовські, Куїнджі та Рєпіни України


нагородження переможців, золотий пензлик Україна - країна талановитих людей, як дорослих, так і дітей!)
І це, вкотре, довів конкурс-виставка дитячо-юнацьких малюнків "Краса та розум України", який відбувався на території всієї України протягом 2013/2014 навчального року в рамках щорічної Художньої Премії серед учнів і шкіл "Золотий Пензлик".
 
Протягом названого навчального року на адресу Оргкомітету проекту надійшло 19737 малюнків від 10972 учнів та вихованців середніх освітніх та навчальних закладів нашої країни. Також, отримали ми декілька робіт й з інших країн, але участі в конкурсі твори іноземців, зрозуміло, не взяли.
Відповідно до Положення проекту, урочисте нагородження переможців проекту мало відбутись 17 травня, але через небезпеку міжміських поїздок дітьми та молоддю, особливо, з тимчасово окупованих територій, ми перенесли дату оголошення результатів на 27 вересня...
 
27 вересня 2014 року, в запорізькому Палаці Культури "Орбіта" під час V Міжнародного Фестивалю мистецтв, науки та культури " Файнокрай", який відбувався за сприяння Міністерства культури України, ЮНІСЕФ, Департаменту освіти і науки та Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації, відбулося саме те, на що чекала вся шкільна спільнота України - оголошення переможців у кожній з номінацій!)
* Оргкомітет запрошував за вказаними на малюнках телефонах 11-12 вересня на урочисте нагородження переможців проекту.
 
фестиваль файнокрай Щиро вітаємо переможців національного конкурсу малюнків "Краса та розум України" в рамках щорічної Художньої Премії "Золотий Пензлик" за номінаціями:
 
- "Краса та велич України":
Ім - Падобна Яна (м. Дніпропетровськ),
ІІм - Цицик Олександр (м. Зеленодольськ),
ІІІм - Невиренко Антоніна (м. Миколаїв)
 
- "Я і наука"
Ім - Божко Ярослав (м. Київ),
ІІм - Соловенко Ілля (м. Маріуполь),
 
- "Україна - європейська країна"
Ім - Сахно Марія (м. Львів),
ІІм - Гармак Надія (м. Ужгород),
ІІІм - Ольга Козак (м. Хмельницький)
 
- "Я - майбутній банкір":
Ім - Іванько Євген (м. Донецьк),
ІІм - Хацько Ганна (м. Херсон),
ІІІм - Жахненко Інна (м. Слов'янськ)
 

 

Додатково

На превеликий подив, юні художники зі Львівської, Херсонської та Запорізької областей надіслали однаково найбільшу кількість малюнків - 2439, але, на жаль, єдиної переможниці серед областей, відповідно, нема.
За 2013/2014 навчальний рік колективних переможців нема - рішенням Суддівської Колегії через масові порушення, недотримання вимог та/чи невиконання більшістю навчальними закладами умов конкурсу, дану номінацію було анульовано.
 
*Нагадаємо!:
Оргкомітет видає Дипломи виключно переможцям. Жодних довідок, грамот чи відзнак за участь учня/учениці, класу/групи, паралелі, школи/притулку/інтернату/бібліотеки/центру, якщо вони не є переможцями, вказаними в офіційному списку, не видаються за жодних умов.