Фестиваль "Співокрай" перенесено з місяця лютого на вересень за рекомендаціями профільних міністерств й обласних департаментів через подовження й ускладнення карантину по різних обласних і районних центрах України
Конкурсний репертуар
Сольні та колективні конкурсанти й конкурсантки подають на конкурс 2 (дві) вокальні композиції - одна українською й одна - будь-якою іноземною мовою, тривалістю не більш, ніж 4хв кожна.В разі проходження до фіналу, даний учасник/учасниця готує на фінал конкурсу (гала-концерт) ту композицію з цих двох, яка, на думку Суддів, вийшла в нього/неї найкраще.
При цьому учасники колективів мають право на окрему сольну (самостійну) участь в конкурсі.
Часові та конкурсні рамки проекту
- Реєстрація - вересень 2016
- Відбірковий тур (живе конкурсне прослуховування) - вересень 2016
- Гала-Концерт (фінал конкурсу) - вересень 2016
Конкурсні номінації:
- Естрадний спів (вокал, вокально- інструментальний, хореографічний)
- Академічний спів
- Народний спів
Конкурсні форми:
- соло,
- дует, тріо, квартет;
- ансамбль, хор
Вікові категорії
Змагаються поміж собою конкурсанти за віковими категоріями:- молодша (5-9 років);
- середня (9-14 років);
- юнацька (14-18 років);
- молодіжна (18-25 років);
- старша (25-35 років)
Нагородження переможців
Володар чи володарка статусу Гран-Прі отримує новенький iPhone та сертифікат на безкоштовну промоцію його/її авторських вокальних композицій в ефірах онлайн- і діапазонних радіостанцій України та світу, пам'ятні відзнаки та цінні подарунки.Абсолютні переможці конкурсу, окрім цінних і пам'ятних призів і подарунків, отримують також сертифікати на безкоштовну промоцію їхніх авторських вокальних композицій в ефірах онлайн- і діапазонних радіостанцій України та світу.
Абсолютні переможці конкурсу з числа дітей-громадян України віком до 14 років отримують сертифікати на безкоштовний літній відпочинок в дитячих літніх оздоровчих таборах влітку 2017р.
Сольні та колективні абсолютні переможці Фестивалю "Співокрай" також отримують Сертифікат на безкоштовну участь в VІII Міжнародному Фестивалі мистецтв, науки та культури "Файнокрай" (травень 2017) та/чи V Міжнародному благодійному фестивалі талантів "Казкові Передзвони" (грудень 2016).
Всі сольні, колективні учасники й їхні художні керівники отримають Дипломи учасників Міжнародного Фестивалю "Співокрай". Всі дипломи мають офіційний статус.
Проживання та харчування учасників
За умов попередньої домовленості, Оргкомітет займається зустріччю, відправленням, допомогою з пошуком поселення, організації харчування й екскурсійних програм для учасників і гостей Фестивалю.Витрати на проїзд, проживання та харчування, учасники покривають самостійно.
Середня вартість проживання в запорізьких готелях - від 80грн за особу.
Під час Фестивалю в місці його проведення для учасників працюватиме буфет, де можна буде купити чай, каву, солодощі, випічку та бутерброди.
Для керівників колективів чай/кава та печиво в оргкімнаті - безкоштовні (за попередньої реєстрації).
По закінченню Гала-Концерту, для керівників колективів-учасників Фестивалю відбудеться святковий фуршет.
Судді проекту
Судді проекту - провідні діячі вітчизняної та зарубіжної естради, викладачі вокального мистецтва вищої категорії та продюсери, особи яких не відкриваються громадськості до початку конкурсу задля запобігання хабарництва.До Суддівської Ради фестивальної сітки ЗОМОГ долучались наступні професіонали з вокалу:
- Олена Гончарук - солістка Національної опери України, викладач естрадного й академічного вокалу вищої категорії, доцент;
- Меріджейн Скорульська - українсько-польська майстер з професійного дубляжу й озвучування кіно- та мультиплікаційних стрічок, продюсер, представниця національної студії "Третьякофф Продакшн";
- Артур Боссо - шоу-мен, співак, телеведучий;
- Дарина Муращенко - вокальний керівник телеканалу "1+1", промо-голос національних телепроектів "Голос Країни" та "Голос. Діти";
- Стас Шурінс - переможець багатьох телевізійних вокальних проектів;
- Дмитро Скалозубов - переможець багатьох телевізійних вокальних проектів;
- Ніна Матвієнко - народна артистка України, викладач вокального мистецтва вищої категорії;
- Земфіра Орлова - музичний продюсер
Благодійність проекту
Благодійність проектуВ рамках проекту реалізуються безкоштовні творчі майстер-класи для вихованців обласних притулків й інтернатів, інтеграційні творчі літературні вечори, в деяких випадках - надання адресної допомоги.
Вхід на фестиваль-концерт та його підпроекти - безкоштовний.
Подай заявку як конкурсант :)