Загальна інформація про Конкурс

Загальна інформація


орден добра, національна премія Національну премію в царині волонтерства, благодійності та меценатства "Орден Добра" засновано Запорізькою Обласною Молодіжною Організацією "Наше щасливе життя"на початку грудня 2014року, й носив до середини 2015 року складну назву "Благодійна Україна - Запорізький край".
У листопаді ж 2015 року проект було якісно доповнено, трохи переформатовано та перейменовано на "Орден добра".
 
Метою конкурсу є розвиток і відзначення найкращих і найкреативніших благодійних ініціатив, створених і реалізованих як фізичними, так й юридичними особами з усіх куточків України на користь нашої країни.
На сьогодні на місцевому та національному благодійних просторах є декілька великих і десяток простих "профільних" конкурсів та відзнак, організаторами яких є як державні органи, студентські чи-то громадські організації, так і політичні діячі та корпоративний бізнес.
орден добра, національна премія Вони схожі поміж собою за загальною метою, номінаціями й ідеєю, розрізняються кошторисами та пафосністю...
Але "Орден добра" унікальний навіть через те, що тут окрім пам'ятних дипломів чи статуеток най-най-яскравіші діячі з числа волонтерів, меценатів і благодійників можуть отримати почесне звання орденоносців (кавалерів) й отримати справжню нагрудну нагороду в вигляді справжнього ордену.
Сам ж бо нагрудний орден - це своєрідний статус Гран-Прі в загальному конкурсному фестивалі добра.
 

Що то є Орден добра?

Орден добра - недержавна нагорода ЗОМОГ для нагородження громадян й юридичних осіб за видатні заслуги перед Україною в галузі зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, масових фізкультури та спорту через волонтерство, меценатство й благодійність.
Разом із орденом видається грамота про нагородження
 

Завдання Конкурсу

Завдання Конкурсу:
 
- популяризація благодійництва і його різноманітних форм як прикладу ефективної роботи з громадою і дієвого шляху вирішення нагальних суспільних проблем;
- відзначення кращих благодійників і благодійних проектів та акцій, реалізованих в Україні протягом поточного року;
- інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності, популяризація та заохочення до благодійності.
 

Конкурсні напрямки та форми

Орден добра, національна премія Конкурсні напрямки:
 
- Фізична культура, здоров'я та спорт
- Культура та мистецтво
- Освіта та наука
- Соціальне підприємництво
- Допомога українським військовикам (АТО)
 
Конкурсні форми:
- Фізична особа (в т.ч. ФОП, ПП)
- Громадська організація (організація, фонд, асоціація)
- Ініціативна група осіб
- Державна структура / організація / установа / заклад
 
* за відсутності достатньої кількості заявок за тією чи іншою з номінацій, або ж - низького рівня поданої ініціативи, за рішенням Суддівської Колегії перше місце за тією чи іншою номінацією може не присуджуватись, навіть, якщо така заявка єдина в такій конкурсній категорії
* нагрудний "Орден добра" за рішенням Суддівської колегії може не присуджуватись жодному чи жодній з переможців конкурсу, або ж, за великої кількості видатних гарних благодійних справ конкурсантів, присудити та видати декілька орденів.
 

Учасники й умови

орден добра, національна премія У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2014 року шляхом заповнення та надсилання з 20 грудня 2015 по 10 лютого 2016 онлайн-анкети.
Це можуть бути благодійні проекти (ініціативи), які було здійснено протягом січня 2015 - січня 2016 р.р.
 
Прийом конкурсних заявок на "Орден добра" - до 20:00 10 лютого 2016р.
Подані після 10 лютого 2016 року та/чи неповністю заповнені заявки не розглядаються
 
Благодійники самостійно та/чи благоотримувачі на своїх добродіїв подають онлайн-анкету зі всіма вказаними необхідними даними. Після відповідних розгляду та попередньої перевірки на правдивість, дана ініціатива розміщується на окремій сторінці в розділі "Номінанти" для можливості загального ознайомлення з нею широкої громадськості.
В разі подання неправдивих відомостей та/чи інших даних, які суперечать морально-етичним нормам українського суспільства та/чи чинного законодавства України, Оргкомітет може анулювати таку заявку й до розгляду Суддівською Колегією не подається.
 
орден добра, національна премія З метою попередження спроб хабарництва та/чи інших способів впливу на остаточне рішення суддів, основна кількість відповідних експертів не відкривається громадськості та самим суддям до кінця голосування.
 
Урочисте нагородження переможців регіонального Проекту - 20 лютого 2016р, в День Героїв Небесної Сотні, в Запоріжжі в формі святкового концерту за участі зіркових артистів.
 
Участь в проекті - безкоштовна
 

Конкурсна комісія

орден добра, національна премія Завданням Конкурсної комісії є визначення кращих благодійників, благодійних проектів, благодійних ініціатив, що подані на оцінювання, представників суспільних інституцій, що сприяють розвитку благодійності як в окремих населених пунктах, так й по всій Україні.
Члени Конкурсної комісії не можуть бути представником чи самим/ою фізичною/юридичною особою-номінантом за відповідними номінаціями/напрямками.
 

Подати заявку можна до 10 лютого 2016р.
Участь в проекті - безкоштовна