Фізкульт-подарунки від "Золотого Пензлика"

золотий пензлик - дитячий футбол
Спорт - це справжнє мистецтво. Мистецтво досягнення нових вершин, самодисципліни, саморозвитку, постійного вдосконалення... і саме тому "Золотий Пензлик" вирішив підтримати в цьому русі школярів :)
 
У 2012/2013 навчальному році на території Запорізької та Херсонської областей проходив конкурс малюнків "Моє щасливе дитинство", і за номінацією "моя майбутня" професія надійшла велика кількість малюнків майбутніх футболістів, волейболістів, шахістів та атлетів.
І хоча автори цих робіт не посіли жодних призових місць, ми все одно вирішили їх якось підтримати.
 
І рішення цікаве прийшло само собою!) - ми влаштували для їхніх викладачів "змагання фізруків", а для самих учнів підготували приємні подарунки.
"Золотий Пензлик" підготував декілька сюрпризів - вручив запорізьким загальноосвітнім школам №92 та №24 по набору новеньких спортивних футбольних м'ячів та скакалок, аби юнь могла тепер частіше та повніше підвищувати свій фізичний та професійний рівні, а також запросив старшокласників стати глядачами справжнісінького матчу.
 
19 жовтня на базі Палацу Спорту “ЗапоріжАлюмінСтрой” відбувся другий матч 3-го туру Чемпіонату України з жіночого волейболу серед запорізької команди “Орбіта-ЗТМК-ЗНУ” та “Хіміка” з міста Южний Одеської області.
 
На паркеті зустрілися вони як лідери національної волейбольної Суперліги 2013- 2014 року та головні суперники за абсолютне золото в Фіналі.
Під час трьох таймів, діти та молодь - і хлопці, і дівчата, не стримували своїх емоцій. Вони свистіли, аплодували та радісно кричали на підтримку "землячок"...
 
На превеликий жаль учнів, запорізька команда програла...
Як зазначила одна з гравчинь запорізької “Орбіти”, відволікав від гри гучний шум від фан-клубу “Хіміків” та обманні маневри суперниць.
Але наші юні фанати все одно отримали величезний заряд позитиву та задоволення від перегляду гри!)
 
золотий пензлик - хімік - орбіта