Змагання серед фізруків

золотий пензлик - змагання фізруків 6 жовтня 2013 року вся Україна святкувала професійне свято всіх співробітників та співробітниць сфери науки та освіти - День вчителя!)
Привітавши трохи заздалегідь всі школи України зі святом, Оргкомітет "Золотого Пензлика" вирішив подарувати невеличке свято... теперішнім та майбутнім шкільним викладачам з фізичної культури.
І зробили це не в формі буденних шкільних лінійок чи маленьких концертів учнівської самодіяльності, а у вигляді спортивної естафети ;)
 
золотий пензлик - змагання фізруків 08 жовтня 2013 року в рамках Пензлика відбулися святкові спортивні змагання "Від гри - до спорту!" на стадіоні "Локомотив" запорізького Класичного Приватного Університету.
На них ми запросили викладачів з фізичної культури з Запоріжжя, Марганцю, Маріуполя та Долинського (смт. Запорізького району Запорізької області).
Проти них виступила команда студентів-п'ятикурсників Інституту Здоров'я, Спорту та Туризму (КПУ), які в найближчому майбутньому стануть фізичними реабілітологами, тренерами й шкільними "фізруками".
 
золотий пензлик - змагання фізруків Аби трохи розігритися, учасники заходу пробігли 500м по стадіону та зробили невеличку зарядку.
Почалося ж свято зі спортивного маршу та презентації команд своїх назв та девізів.
Хотіли б зауважити, що даний етап був справжнім "сюрпризом" для учасників)) - але експромт в них вдався - на змагання прийшли "Білочки", "Вінні-Пухи" та "Олімпійці".
Вигадані "речовки" у вигляді коротеньких віршів так само повеселили як самих учасників, так і суддівську колегію.
 
золотий пензлик - змагання фізруків І от почалися змагання...
Перша конкурсна вправа - "Слухай та показуй" на уважність, коли ведуча оголошувала одні рухи, а показувала інші :)
Хто б міг уявити, що буде так цікаво й весело, й трьом командам не буде часу на нудьгу та відпочинок - вони бігали, стрибали й танцювали, забувши про свій вік (від 20 й до 48 років) та можливі недуги.
Різноманітні естафети з надутими ку'льками, конкурси-вправи на увагу та координацію, розвиток командного духу та кмітливості... одиночні та в парах стрибки й перегони...
Цей заряд позитиву потрібно тільки бачити, бо словами всього не передаси :)
 
золотий пензлик - змагання фізруків Час непомітно пролетів - майже година естафет та конкурсів закінчилася, й ми запросили щасливих радісних, але трохи стомлених учасників на майданчик для оголошення результатів.
 
Команда студентів-фізруків "Вінні-Пух" набрали 19 балів, посівши І місце.
Команди ж "Білочок" та "Олімпійців" набрали однакову кількість очок - лишень по 12, посівши, відповідно 2 та 3 місця.
Отримали наші герої пам'ятні відзнаки та приємні подарунки (дорослим - канцелярія, а студентам - заліки з дисципліни й дипломи за участь в змаганнях).
 

золотий пензлик - змагання фізруків золотий пензлик - змагання фізруків золотий пензлик - змагання фізруків золотий пензлик - змагання фізруків
золотий пензлик - змагання фізруків золотий пензлик - змагання фізруків золотий пензлик - змагання фізруків золотий пензлик - змагання фізруків