Мы в соцмережах
        

Молодіжна Організація "Наше щасливе життя"

Головна || Про ЗОМОГ


Починаючи з травня 2010 року існує та працює Молодіжна організація "Наше щасливе життя" (ЗОМОГ), головні напрямки якої, - культура, спорт, здоров'я та додаткова освіта.

Хто, що й для чого?

 
ЗОМОГ "Наше щасливе життя" - неприбуткове об'єднання молодих і дорослих спеціалістів різних напрямків, волонтерів, громадських діячів, починаючих і зіркових артистів, яких об'єднує спільне бажання здійснення позитивних якісних перетворень у суспільстві.
наша счастливая жизнь
Головні напрямки, за якими працює команда та волонтери ЗОМОГ : культура та мистецтво, здоров'я та масовий спорт, додаткова освіта.
 
Культура та мистецтво - це проведення власних щорічних творчих міжнародних фестивалів талантів, конкурсів-виставок малюнків і разових мистецьких акцій і флеш-мобів, а також підтримка партнерських культурно-мистецьких заходів і фестивалів, допомога юним талантам "пробиватись" на великі сцену й естраду без грошових ресурсів.
Окремим напрямком є власна Художня Премія серед учнів і шкіл "Золотий Пензлик", в рамках якої проводяться конкурси-виставки малюнків, переможці яких з числа учнів і студентів отримують грошові премії, а найактивніші школи - комп'ютери та набори фарб для ремонту кабінетів малювання.
 
Здоров'я та масовий спорт - організація власних та підтримка партнерських інтеграційних спортивних змагань і чемпіонатів з воркауту, плавання, спортивного орієнтування та футболу, ремонт занедбаних та встановлення нових спортивно-оздоровчих майданчиків і спортивних вуличних комплексів.
 
Додаткова освіта - проведення безкоштовних освітніх і просвітницьких онлайн- й офлайн- тренінгів, "шкіл", майстер-класів і форумів за темами здоров'я, правозахисту, контрпропаганди та сучасних технологій.
Окремим напрямком є власна авторська безкоштовна Школа жестової мови для чуючих.
 

Фінансування проектів й Організації

 
Фінансування проектів ЗОМОГ "Наше щасливе життя" відбувається наступними шляхами:
- власний внесок (власні фінанси, волонтерська та/чи партнерська нефінансова допомога),
- залучення грантових ресурсів під власні та грантові проекти,
- залучення спонсорської допомоги.
наше щасливе життя
Фінансування Організації - вся робота керівництвом, членами та волонтерами ЗОМОГ відбувається на волонтерських безоплатних ідейних умовах.
При цьому, за можливості, Організація сприяє постійному чи короткотерміновому працевлаштуванню своїх волонтерів відповідно до наявних відповідних пропозицій від партнерських і спонсорських структур й організацій.
 

Приєднатись до нас

 
Приєднатись до нашої команди можна в ролі Волонтера, Партнера та/чи Спонсора проекту. При цьому, зі свого боку ми надаємо широке висвітлення ваших Партнерства чи Спонсорства, а для Волонтерів маємо власну систему заохочень та подяк.
 
Приєднатись до нашої команди в якості Волонтера дуже просто, при цьому можна допомагати можна як вживу, безпосередньо на заходах, так й онлайн - візуалізації, медіа, промо.
 
Підтримати наші проекти в якості Партнера теж можливо різними способами - інформаційні підтримка та супровід, надання власних ресурсів для тематичної та профільної допомоги в організації та проведенні заходів, надання власних брендованих чи небрендованих матеріалів і подарунків на свята, фото- та/чи відео- зйомка, делегування власних співробітників до участі в наших проектах в якості волонтерів-спеціалістів.
наше щасливе життя
Підтримати наші проекти в якості Спонсора - теж гарна й крута ідея. При цьому, ви можете як напряму покрити проектно-організаційні витрати наших фестивалів чи змагань, так і напряму сплатити ті чи інші послуги підрядників наших великих проектів.
 
Якщо ви плануєте організувати власний проект на користь нашої організації, бажаєте запросити нас до участі у вашому заході, або вирішили підтримати наші активності - звертайтесь до нас зручним способом, вказаним на сторінці Контакти
 

Структура ЗОМОГ

 
ЗОМОГ "Наше щасливе життя", як некомерційна громадська організація, поділяється на наступні "ланки":
- Волонтерський корпус,
- Департаменти ЗОМОГ,
- Правління ЗОМОГ і Голова ЗОМОГ.
наша счастливая жизнь
Голова ЗОМОГ "Наше щасливе життя" - Олександр Кахай
 

Трохи історії ЗОМОГ

 
ЗОМОГ "Наше щасливе життя" (Наша счастливая жизнь - рос., Our happy life - eng.) було започаткова в травні 2010 року як ініціативну групу з 3х осіб для допомоги дітям з вадами слуху та маленьких сиріт, для яких почали проводити різноманітні творчі й освітні акції та міні-заходи.
Протягом декількох місяців до ініціативної трійці почали приєднуватись однодумці та серйозні компанії, через що й було вирішено офіційно зареєструвати Організацію з отриманням нею офіційного статусу, як громадського некомерційного об'єднання громадян.
Остаточна реєстрація ЗОМОГ відбулась 01 вересня 2010 року.
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top