Мы в соцмережах
        

Тиждень кодування ЄС 2020 в Запоріжжі

Головна || Наші проекти


Нові круті проекти для дітей і підлітків з ІТ !
наше щасливе життя

Шановні Друзі! Раді повідомити, що цьогоріч, у буремному 2020му, зможемо в рамках "Тижня кодування ЄС" (Meet and Code) вкотре зможемо порадувати вас новими крутими цікавими знаннями, знайомствами, навичками та практикою з кодування, ЗD-моделювання, дизайну й інших напрямків ІТ!


На вас очкують наступні проекти:
 

ІТ-міні-фестиваль "заКОДуй!" онлайн


Протягом Тижня кодування ЄС відбудеться віртуальний щорічний ІТ-міні-фестиваль "заКОДуй!"
В його рамках відбудуться віртуально-практичні вебінари для школярів з відкритим доступом, а саме:
- створення "іграшкових" роботів й їхнє програмування,
- ЗD-моделювання й створення реальних об'ємних фігур за допомогою 3D- ручок і міні-принтерів,
- ЗD-моделювання й створення віртуальних об'ємних фігур за допомогою відповідних програм
- розробка, створення та тестування прототипів корисних мобільних додатків
При цьому ці вебінари вестимуть імениті профільні спеціаліст(к)и, а щоразу нові 10 учасників(ць) матимуть у своєму розпорядженні відповідне обладнання
 

Учнівський онлайн-марафон з кодування й інформаційної безпеки


Протягом 2х тижнів школярі під час онлайн-марафону на практиці навчаться "вручну" писати та змінювати сайти різними "мовами", кодувати за допомогою відповідних мобільних додатків та захищати свої комп'ютери від стороннього втручання.
Окрім "теоретичної" складової буде й практична - конкурсні "домашні завдання" на окремому піддомені сайту Організації з їхньою подальшою перевіркою та додатковими консультаціями учасників й учасниць, а найкреативніших і найактивніших учнів буде додатково відзначено відповідними відзнаками.
 

Онлайн Cooding марафон


Протягом 2х тижнів 5 команд школярів (1 , 2 , 3 , 4 , 5 ) з різних куточків Запоріжжя та Запорізької області зі звичайним здоров'ям і з вадами слуху пройдуть унікальний "Онлайн Cooding марафон" в форматі конкурсного освітньо-практичного квесту та навчаться кодити, тестити, програмувати, створювати макети/прототипи мобільних додатків/ігор/сайтів й інтерфейсів, моушн і стопмоушн й інші цікавинки світу програмування з користю для суспільства та природи.
Самі "батли" відбуватимуться в онлайн-форматі з подальшим можливим відкритим переглядом цих освітньо-конкурсних матеріалів всіма охочими.
Учасники й учасниці проекту матимуть й освітні онлайн- зустрічі та консультації з провідними кодерами, тестувальниками, програмістами та розробниками з профільних "топових" компаній Півдня України
 
Всі три проекти - авторські проекти ЗОМОГ "Наше щасливе життя", які відбуваються в рамках Ініціативи "Meet and Code".
Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP.
В "Україні Meet and Code" реалізується Ресурсним центром ГУРТ, який у партнерстві з TechSoup впроваджує Програму технологічної підтримки НПО України.
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top