Мы в соцмережах
        

5 Школа жестової мови

Головна || Наші проекти


Починаючи з 2014 року, в Запоріжжі щорічно відбувається один великий комплексний освітньо-практичний проект, який дозволяє "зламати стіну поміж світами чуючих і нечючих". Це - "Школа жестової мови", на яких всі заняття безкоштовні.
курсы жестового языка запорожье
З 08 жовтня 2018 року в Запоріжжі стартували вже ювілейні курси з побутового сурдоперекладу - 5 Школа жестової мови. Цього разу вона також відбувається на базі запорізької Обласної бібліотеки для юнацтва, але вже за підтримки грантового проекту "Ми - це місто" та ПрАТ "Запоріжвогнетрив".
 
В рамках проекту було сформовано групу слухачів і слухачок, які вирішили оволодіти жестовою мовою глухих для подальшої професійної діяльності як соціальні педагоги, реабілітологи, викладачі та медики.
Протягом 2,5 місяців - з жовтня по грудень, вони щозаняття отримували можливість дізнаватись нові теоретичні та практичні знання з сурдоперекладу, практикувати їх на заняттях через діалоги, монологи, декламацію власних чи чужих творів, репетицію та виконання жестових пісень. Додатково, ці хлопці та дівчата отримували й "домашні завдання" для додаткових самоосвіти та саморозвитку як потенційних професійних сурдоперекладачів.
 
Що ж стосується жестової пісні - одним з іспитів було її привселюдне виконання на сцені перед великою аудиторією. Такою практичною можливістю виявився для "учнів" щорічний Міжнародний Благодійний фестиваль талантів "Казкові Передзвони" та творчі заходи в їхніх навчальних закладах.
 
Засновником і головним викладачем Школи жестової мови в Запоріжжі є Голова молодіжної організації "Наше щасливе життя" - Олександр Кахай, який з 2006 року працює та співпрацює в цій галузі як сурдоперекладач і викладач для дітей та молоді з вадами слуху.
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top