Мы в соцмережах
        

У запорізьких лісах відбувся військово-спортивний табір

Головна || Наші проекти


Насичені вихідні з користю для здоров'я
дитячий табір запоріжжя
8 та 9 серпня в Запорізькому районі в одному з лісів на березі Дніпра відбувся інтеграційний спортивно-військовий табір для дітей і підлітків різних соціальних груп.
Його організатором виступив військово-спортивний клуб "СТАФФ", а до реалізації долучились й волонтери ЗОМОГ "Наше щасливе життя",
Сам, ж, бо, табір відбувався в рамках підготовки до змагань з військово-спортивних багатоборств та Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
 
Протягом двох днів три десятки школярів навчались на практиці обходитись і користуватись різними видами зброї, орієнтуватись на різній місцевості, надавати першу долікарську допомогу за будь-яких ситуацій, відпрацьовували силові прийоми й, безумовно, – покращували свої здоров’я та фізичний стан на свіжому лісовому повітрі та на березі Дніпра.
 
— Ці таборування — крута можливість для підлітків отримати нові практичні знання та з користю провести час в компанії друзів на свіжому повітрі — ділиться головний організатор проекту і керівник військово-спортивного клубу "СТАФФ" Владислав Шкодякін.
сокіл джура
Окрім цього клубу до проекту долучився й ряд профільних організацій і представники силових структур – 110 об’єднана бригада територіальної оборони Запорізької області, молодіжна організація "Наше щасливе життя", Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Обласний центр патріотичного виховання молоді, ГО "Основи майбутнього", ГО "Вогник", співробітники патрульної та превентивної поліції.
 
Само собою, організатори, інструктори й учасники табору дотримувались "карантинних" заходів і рекомендацій.
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top