Мы в соцмережах
        

Школа нечуючих кодерів

Головна || Наші проекти


Нові знання у світі тиші

школа нечуючих кодерів
Сучасні технології важливі для кожного та кожної з нас, незалежно від віку, статі, соціального та фізіологічного станів... От і в рамках Європейского тижня кодування (ініціатива "Meet and Code") в Запоріжжі відбувся унікальний майжемісячний освітньо-практичний проєкт, який об'єднав чуючих, глухих і слабочуючих спеціалістів і молодь - "Школа нечуючих кодерів".
 
Організатором проєкту виступила Молодіжна організація "Наше щасливе життя". Партнерами, ж, - провідні й аматорські web- й SMM- студії Запоріжжя.
Ініціатива "Meet and Code" проводиться за фінансування корпорації "SAP", яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації.
В Україні "Meet and Code" реалізується Ресурсним центром "ГУРТ", що є партнером Глобальної мережі "TechSoup".
 
"Слухачам" і "слухачкам" Школи протягом декількох тижнів показували та розповідали про основи та практичні секрети з програмування, кодування, різних розміток, таргетингу, SMM, CEO, знайомили з історіями успіху молодих аматорів і професіоналів цієї справи, проводили міні-ярмарки професій та давали можливість запускати тестові та міні- кампанії...
 
Так як переважна кількість дітей і підлітків з числа учасників проєкту мають вади слуху, то інформацію їм доносили як за допомогою сурдоперекладачів, так і шляхом наглядної діяльності в форматі майстер-класів, освітніх роликів й інфографік.
 
- Можливо, саме ці знання та досвід стануть у найближчому майбутньому для цих підлітків і студентства необхідними та вирішальними у житті й, навіть, допоможуть їм знайти роботу "всього свого життя" та принесуть якісну позитивну користь всьому суспільству - поділився Голова ЗОМОГ - Олександр Кахай.
 
Тривала "Школа нечуючих кодерів" з 05 по 19 жовтня 2019 року, а її учасниками стали слабочуючі та нечуючі теперішні та колишні вихованці запорізьких школи-інтернату "Джерело" та ряду середніх професійних училищ.
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top