Мы в соцмережах
        

У Запоріжжі скоро з'явиться ще один дитячий майданчик

Головна || Наші проекти


Новий вуличний освітньо-оздоровчий комплекс встановлять у Хортицькому районі

дитячий майданчик
У серпні 2019 року в 1му мікрорайоні Хортицького району по вулиці Запорізького козацтва з'явиться новий вуличний дитячий міні-комплекс.
Тут у прохідному дворі волонтери ЗОМОГ "Наше щасливе життя" разом із мешканцями навколишніх будинків встановлять ряд вуличних спортивних й освітніх споруд для дітей, що надасть маленьким запоріжцям і гостям міста всебічно розвиватись, цікаво та з користю проводити свій час на вулиці.
 
- В планах у нас, - встановити гойдалку на пружині, балансир, будиночок з освітніми елементами, декілька дитячих вуличних турніків і міні-карусель. Окрім того, - полагодити та відремонтувати вже наявні на цій ділянці звичайну гойдалку, тенісний стіл та гірку, а для батьків дітей, додатково, плануємо встановити тут паркову лаву - ділиться Голова нашої молодіжної організації - Олександр Кахай.
 
В купі проект називається "Добре розумне здорове дитинство", в рамках якого окрім встановлення самого майданчику, також заплановано й часткове озеленення навколишніх палісадників та проведення ряду загальнодворових суботників і дитячо-юнацьких зарядок.
 
Реалізація його стала можливою завдяки підтримці соціального проекту "Ми це місто" від Запорізького металургійного комбінату "Запоріжсталь" та ГО "Запоріжжя. Платформа спільних дій".
 
Це буде вже неперший майданчик від ЗОМОГ для запоріжців - попередні вже встановлено в попередні роки в запорізькому Центральному парку культури та відпочинку "Дубовий Гай", в Космічному мікрорайоні та доукомлектовано на базі 20ї школи.
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top