Мы в соцмережах
        

Запрошуємо юнь Запоріжжя до участі в проекті "Святкові листівки захисникам"

Головна || Наші проекти


Насичені вихідні з користю для здоров'я
открытки солдатам
07 грудня 2020 в Запоріжжі стартувала особлива творча соціальна акція "Святкові листівки захисникам". До участі в ній запрошуємо всіх охочих дітей і молодь, а також і дорослих.
Всі отримані роботи буде передано до зимових свят до запорізьких шпиталів і до ряду бригад на передову.
 
Формат робіт - А4, розмальований за будь-якою технікою та стилістикою в рамках культури та з виключно позитивними римованими чи-то прозованими побажаннями.
Кількість листівок від 1ї особи - необмежена.
Листівки бажано здавати в поліетиленових файлах.
 
- Поділитися власними позитивними емоціями та вітаннями мають змогу всі охочі діти, молодь та дорослі, – ділиться керівник акції та голова молодіжної організації "Наше щасливе життя" Олександр Кахай, - якщо діти можуть "централізовано" здавати свої листівки в своїх навчальних закладах, то дорослі можуть залишити свої "витвори" в найближчому до свого будинку храмі Запорізької єпархії ПЦУ, Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва (пр.Соборний 210, - зуп. "Бульвар Шевченка"), або в кафе-ресторані "Львівські Пляцки" (зуп. "Універмаг "Україна").
 
Прийом робіт - до 20 грудня 2020.
Дана соціальна акція не є конкурсом, роботи не рецензуються та не повертаються, участь в проекті є безоплатною для "художників" і безкоштовною для бійців.
Детальніше про проект можна дізнатись за телефоном (096)906-75-78
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top