Мы в соцмережах
        

Конкурс малюнків "Моє любе Запоріжжя"

Головна || Наші проекти


Відкритий конкурс малюнків серед запорізьких старшокласників - на переможців очікують визнання та подарунки.

мой любимый запорожье
 
Відкритий конкурс-виставку дитячо-юнацьких малюнків “Моє любе Запоріжжя” організовано Запорізькою Обласною Молодіжною Організацією “Наше щасливе життя” у співпраці та співорганізаторстві з ДНЗ “ЗВПУ”.
Проект відбувається за інформаційної підтримки профільних освітніх і молодіжних Управлінь і Департаментів, “ЮніорБанку” й інших партнерів Конкурсу.
Безпосередню організацію та проведення Конкурсу здійснює Оргкомітет з числа представників Організатора, суддівство – незалежне Журі (Експертна Рада) з числа професійних художників, митців та відповідних спеціалістів, склад якого затверджується Оргкомітетом.

Умови участі

 
Конкурсанти — учні / вихованці навчальних/освітніх/позашкільних закладів Запоріжжя та Запорізької області будь-якої форми власності, які навчаються у 8-11х класах.
В рамках Конкурсу вони створюють за однією чи декількома номінаціями власні авторські візуальні роботи, оформлюють їх відповідно до даного Положення та надсилають на адресу Оргкомітету - з 10 січня по 17 лютого 2019 року поштовим, кур'єрським зв'язком або приносять самостійно — 69035, м.Запоріжжя, вул.Заводська 9, ДНЗ “Запорізьке Вище Професійне Училище”.
Учасники самостійно обирають та вказують на роботах рівень “аматор” чи “професіонал” та відповідну конкурсну номінацію.
Роботи не рецензуються, не оплачуються та не повертаються.
 
Участь в конкурсі індивідуальна, безкоштовна та безоплатна, але переможці, обрані Експертною Радою Конкурсу отримують пам'ятні відзнаки та подарунки.
Просто "за участь в конкурсі" дипломи не видаються.
 
Максимальна кількість конкурсних робіт від однієї особи за 1ю номінацією — 3 штуки.
Учасники й учасниці самостійно покривають витрати з надсилання своїх конкурсних робіт на Конкурс.
Конкурсанти на звороті роботи вказують свої дату народження, навчальний заклад, місто/село/селище проживання (не місце реєстрації), контактні номер телефону й електронну пошту для оптимального зв'язку.
 

Вимоги до робіт

 
Учасники й учасниці Конкурсу створюють власні малюнки на папері або полотні формату А4 та/або А3 у довільній графічній техніці (живопис, графіка, зентагл, ...) довільними матеріалами (олівці, фломастери, фарби, пастель, грифель, чорнила) або методом комп'ютерної графіки за тематиками конкурсних номінацій:
 
- “Моє любе Запоріжжя” (природа, архітектура — раніше, сьогодні або майбутнє),
- “Економіка майбутнього” (власне бачення),
- “Місто мрії та героїв” (історія, майбутнє, персоналії).
 
До участі в конкурсі не приймаються фото-роботи, карикатури й аплікації, сканкопії авторських чи-то репродукції відомих робіт.
За номінацією “Місто мрії та героїв” не приймаються роботи з зображенням політичних діячів.
 

Нагородження переможців Конкурсу

 
Урочисте нагородження переможців Конкурсу відбудеться 21 лютого 2019 року в форматі святкового комплексного заходу в актовій залі ДНЗ “ЗВПУ”.
Виставки робіт переможців і найяскравіших робіт учасників й учасниць Конкурсу відбудуться як з дня нагородження, так і в травні під час щорічного Міжнародного Фестивалю мистецтв, науки та культури “Файнокрай”.
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top