Мы в соцмережах
        

"Домашній Онлайн-концерт за участі зіркових артистів й вокалістів

Головна || Наші проекти


Вмикай 07 квітня 2020 інтернет і переглядай великий вечірній зірковий "Домашній онлайн-концерт"
домашний онлай-концерт
7 квітня 2020 року майже 2 десятки українських зіркових артистів й вокалістів запрошують тебе на свій великий спільний вечірній “Домашній онлайн-концерт”.
Виступи відбуватимуться “наживо”, а трансляція йтиме через платформу Ютуб.
 
- Для того, аби ця весна стала ще яскравішою та приємнішою, разом із великою творчою командою підготували українцям море позитиву та майже 2 години приємних емоцій – ділиться головний організатор “концерту” – Олександр Кахай, – зіркові артисти та музиканти приєднаються до ефіру онлайн з різних куточків України та, навіть, з Америки, Нової Зеландії та Німеччини.
 
Окрім “хітових” композицій, глядачам і глядачкам цього дійства також приготували ряд прем’єр нових пісень, цікаві кавери, душевні вірші та декілька небанальних практичних ідей, як цікаво проводити карантин вдома.
При цьому всі охочі зможуть ставити свої запитання команді проекту онлайн у відповідному супер-чаті, а найкреативнішим коментаторам, додатково, обіцяють солодкі призи.
 
До слова, учасники й учасниці першого “Домашнього онлайн-концерту” : Аіда Ніколайчук, Ігор Грохоцький, Андрій Рибарчук, Андрій Кривонос, Денис Родін, Олександр Коржов, Дмитро Волков, Світлана Ніконорова, Дмитро Мельник, Сергій Соловйов, Герман Романченко, Миколай Задора, Антон Якубовський й інші імениті фіналісти та переможці таких всеукраїнських проектів, як “Голос Країни”, “Дитяче Євробачення”, “Х-Фактор” та “Караоке на майдані”.
 
Доступ до перегляду трансляції та її подальшого запису в Ютубі, само собою, вільні та безкоштовні й можливі як на “стаціонарних комп’ютерах”, так і на різноманітних гаджетах. При цьому, в кадрі жодних реклами, негативу чи-то політики.
 
На концерт можна потрапити як за прямим посиланням https://youtu.be/CbuqeWjj4aI , або знайшовши його в Ютубі за словосполученням “Домашній онлайн-концерт”
Розпочнеться трансляція у вівторок, 07 квітня 2020, о 18:00 за Київським часом
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top