Мы в соцмережах
        

Ведення та супровід в надзвичайній ситуації

Головна || Наші проекти


Освітньо-гуманітарний проект для вимушених переселенців
гуманітарна допомога
Наприкінці березня 2022 у ЗОМОГ "Наше щасливе життя" стартував освітньо-гуманітарний проект "Ведення та супровід в надзвичайній ситуації", організований у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського супільства», що впроваджується ІСАР Єднання (Isar Ednannia) за фінансової підтримки Європейського Союзу.
 
Цей проект охоплює освітньо-практичні тренінги з першої психологічної та першої долікарської допомоги особам з вадами слуху та постраждалих від війни осіб (офлайн й онлайн), матеріально-технічний супровід/ведення в надзвичайній ситуації (вирішення гуманітарних нефінансових потреб в форматі стрес-набору) та психологічне консультування, створення й оприлюднення освітніх тематичних роликів з сурдоперекладом в соцмережах й в Ютубі.
 
До підготовки та реалізації проекту буде залучено представників Управління патрульної поліції в Запорізькій області, Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, асоціації ОСББ/ЖБК, психологічні консультанти й інші профільні організації та структури.
 
Географія проекту — м.Запоріжжя (Космічний мкрн), Степногірська тергромада Василівського та Біленьківська тергромада Запорізького районів Запорізької області.
 

В рамках проекту заплановано:
 
Онлайн-тренінг "Перша психологічна допомога у воєнний час. Як опанувати себе й оточуючих" на платформі Zoom з паралельним сурдоперекладом,
 
"Стрес-пакети" для постраждалих родин
 
Безкоштовні тренінги з першої долікарської допомоги та колективні "автомобільні аптечки" для волонтерів, Голів ОСББ та ЖБК Запоріжжя
 
Освітньо-практичні тренінги та ролики з паралельним сурдоперекладом
 
Психологічні консультації для постраждалих від війни осіб.
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
 
To Top