Мы в соцмережах
        

У Дубовому Гаю Запоріжжя провели суботник

Головна || Наші проекти


Молодь і дорослі долучилися до соціально важливої справи
дубовка запорожье
14 травня, актив нашої Молодіжної організації "Наше щасливе життя" взяв участь в міжсекторному комплексному суботнику "Еко-п'ятниця", який влаштувала Громадська організація "Запоріжжя. Платформа спільних дій".
До цієї соціально важливої ініціативи долучилися представники та представниці й інших державних і недержавних організацій й установ міста.
 
Протягом декількох годин молодь та дорослі "оновлювали" Центральний парк культури і відпочинку "Дубовий Гай", після чого організатори додатково влаштували частування та нагородження всіх приємними пам'ятними подарунками.
 
— Цей парк, в деякому роді, наче рідний для нас - ділиться учасник "Еко-п'ятниці" та Голова ЗОМОГ - Олександр Кахай, - наша організація протягом 2015-2018 років провела власних і підтримала партнерських майже з сотню творчих і спортивних заходів і фестивалів на території "Дубовки", а також, мені особисто пощастило попрацювати івент-менеджером/арт-директором цього парку.
 
На пам'ять про такий суботник хлопці та дівчата отримали від "Платформи спільних дій" круті пам'ятні рюкзаки, чашки та канцелярські набори, а від керівництва парку - безкоштовні "покатушки" на атракціонах і відвідування місцевого "Динопарку".
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top