Мы в соцмережах
        

Черговий "День двора" провели в Запоріжжі на Космосі

Головна || Наші проекти


Молодь та діти створили приємне спортивне свято

день двора запорожье
 
20 квітня 2019 року в Космічному мікрорайоні міста Запоріжжя силами волонтерів ЗОМОГ "Наше щасливе життя", Хортицької Національної реабілітаційної академії й ініціативної групи "StreetWorkout ZapoRozhe" відбулось локальне позитивне спортивно-розважальне міні-свято — "День двора".
 
Протягом декількох годин тут під приємну музику дівчата-волонтерки разом із маленькими запоріжцями майстрували, малювали та розмальовували, створювали оригамі та плели браслети зі стрічок, наносили на обличчя аква-грим і вигадували віршики 🎨✨
У той самий час хлопці й деякі дівчата самостійно та з дорослими показували власні витривалість, силу та майстерність на розміщених тут вуличних турніках 💪 Це були підтягування на жординах за методом "сходинка" (збільшення кількості підтягувань за зростаючою), демонстрація різноманітних акробатичних елементів типу "прапорець", "ластівка" та "кутник" та парних виступів і, безумовно, відкриті силові тренування.
Найактивніших учасників й учасниць заходу нагородили приємними подарунками — наборами канцтоварів, нотатниками та сімейними фоторамками.
александр кахай
Сам, ж, бо, цей спортивний дитячо-юнацький майданчик було встановлено та "відкрито" в листопаді 2018 року за підтримки грантового конкурсу "Ми це місто" за фінансової підтримки ЗМК "Запоріжсталь".
Завітав на "День двора" 20 квітня й представник Комбінату — Ігор Чумаченко, який теж долучився до розвитку масового спорту серед молоді на цьому заході.
 
— Ми дуже раді, що завдяки ініціативній молоді та підтримки підприємств сьогодні є пречудова можливість на краще змінювати наше з вами рідне Запоріжжя, покращувати загальний стан здоров'я населення та робити звичайні двори практичнішими, зручнішими та гранішими, а відпочинок у них — культурнішим і кориснішим — підсумував результати заходу Голова ЗОМОГ — Олександр Кахай.
 
мы это город день двора


 
*сюжет про "День двора" на телеканалі TV5 (Запоріжжя)
 

 


Інформація — ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top