Золотий Пензлик Золотий Пензлик Золотий Пензлик
Золотий Пензлик Золотий Пензлик
Золотий Пензлик Золотий Пензлик
Головна Історія

Малюнки на партах й у зошитах

рисунки на партах - Золотий Пензлик Нерідко у вільний час чи на уроках ми малюємо на партах та в зошитах всілякі каракулі. Інколи під впливом переглянутих фільмів, мультфільмів, снів чи захоплючих розповідей вчителя ми створюємо справжні комікси... А інколи, коли нам просто трохи нецікаво та нудно, починаємо виводити всілякі лінії .. У деяких сумських університетах інколи навіть проводять конкурси малюнків на партах, але головна умова - всі в рамках культури та майстерного виконання.
Не зважаючи на те, чи робимо карлючки ми підсвідомо автоматично, чи старанно виводимо всі лінії картинки, наш головний мозок через ручку чи олівець показує наш стан на цей момент.
Розтлумаченням таких малюнків цікава наука - психосемантика. І от які значення таких малюнків вона нам пояснює.

Значення малюнків і символів


- Поодинокі серця та поцілунки - радість від кохання. Якщо ж забагато - то це вже ознака нерозділеного (однобічного) кохання.
 
- Сонце та квіточки - потреба в любові, турботи та кохання . Якщо це твій малюнок, - тоді радимо тобі погуляти з друзями, подивитися комедію - тоді сонце дійсно з'явиться у твоїй душі)
 
- Цифри на малюнку означають пошук додаткових грошей для купівлі намріяного чи віддачі боргів.
 
- Зірки ✰ в залежності від розмірів, відповідають за нашу "зіркову хворобу" - чим вони більші, тим тим більше нам варто слідкувати за своєю поведінкою. Якщо ж дрібні та прикрашають на малюнку небо - ви оптимістична, але трохи мрійлива особистість.
 
- на малюнках вказують на рівень нашої енергійності та позитиву на даний момент. Чим сильніша крона, більше гілок та листя - тим міцніше твій внутрішній "стрижень". Якщо ж в тебе зображена верба, береза чи просто голі гілочки ܓ - поговори зі шкільних психологом над розв'язанням своїх страхів та проблем.
 
- Геометричні фігури з кутами (∆, █, ◆◊) видають чіткі цілі і тверді переконання. Таке часто малюють люди, які не бояться відкрито виразити власну думку. Причому симетричні форми означають прихильність до акуратності і порядку, обачність і уміння усе планувати. В той самий час якщо кути фігур промальовували занадто гостро — це явна схильність до агресії. Твоя проблема — зайва зосередженість, яка не дозволяє нормально розслабитися.
 
- Хрестики без нулів вказують на почуття провини... - когось образив, обманув, підставив... Вибачся - і тобі одразу ж полегшає !)
 
- Коло, спіралі та поодинокі хвилясті лінії - спробуй зрозуміти, що тебе дратує чи через що ти сильно нервуєш - можливо, варто попити заспокійливого, прогулятися пішки парком, або просто не звертай уваги на ті подразники.
 
- Складні сюжети та комікси, пейзажі та графіка вказують на багату фантазію й майстерність - бери участь в "Золотому Пензлику" та змагайся в конкурсі малюнків за звання кращих художників та отримуй подарунки з призами та грошову премію !)
 
Запам'ятай ГОЛОВНЕ - на партах малювати НЕ можна !) для цього існують альбоми, аркуші, зошити, на крайній випадок)) а на уроках та парах краще слухати вчителя та конспектувати, а не ловити ґав !)

Золотий Пензлик Золотий Пензлик Золотий Пензлик Золотий Пензлик Золотий Пензлик Золотий Пензлик Золотий Пензлик
Золотий Пензлик

Інфа школам

Золотий Пензлик

Цікаві новини

Золотий Пензлик

Поради спеціалістів

Золотий Пензлик, Caparol

Головний Партнер

Золотий Пензлик, ЮниорБанк

Головний Партнер

Золотий Пензлик конкурс малюнків
Золотий Пензлик конкурс малюнків
Золотий Пензлик конкурс малюнків
Золотий Пензлик конкурс малюнків

Строки проведення конкурсу:

1) Реєстрація учасників - з 1 вересня 2013 по 1 березня 2014 року учасники отримують власні безкоштовні картки Юніора.
 
2) Прийом малюнків - з 1 вересня 2013 по 15 квітня 2014 року учасники надсилають власні малюнки за адресою - ЗОМОГ "Наше щасливе життя", вул. Запорізького козацтва 15а, м. Запоріжжя, 69097.
 
Також, можна надіслати свої роботи кур'єрською доставкою "Нова Пошта" для ЗОМОГ "Наше щасливе життя" на запорізькі відділення №6 (пр. Ювілейний 12) чи відділення №15 (вул. Курузова 5). Мобільний телефон для зв'язку - (096)906-75-78
 
НЕ потрібно самостійно везти листи до Оргкомітету - це не надає нікому жодних бонусів чи привілеїв!
 
3) Визначення переможців - з 15 квітня по 1 травня 2014 року.
 
4) Сповіщення переможців - 1-5 травня 2014 року.
 
5) Урочисте нагородження переможців - наприкінці вересня 2014 року.

Призи та подарунки учням:

З числа малюнків, відповідно оформлених до умов Конкурсу, що надійшли на адресу Оргкомітету до 15го квітня 2014р., незалежне Журі з числа провідних українських художників, дизайнерів та відповідних спеціалістів обере 12 індивідуальних переможців (по три призових місця за кожною з номінацій), які отримають пам'ятні дипломи, цінні подарунки від Організатора та партнерів Конкурсу, а також грошову винагороду від некомерційного проекту “Школа фінансового успіху “ЮніорБанк” у розмірі:
 
1 місце — по 400 грн + подарункова карта “hand-made”
 
2 місце — по 300грн,
 
3 місце — по 200грн.
 
За рішенням Оргкомітету та Експертної Ради Проекту най-найталановитіша учасниця чи учасник Конкурсу може отримати Гран-Прі - найвищу відзнаку - “Молодий прорив року” та відповідні подарунки й відзнаки, а також — путівка до МДЦ “Артек”.
Звання “Молодий прорив року” видається за один конкурсний рік виключно одній особі.

← До сторінки Експертів
Оформи картку Юніора →
Розкажи друзям:
Художня Премія "Золотий Пензлик" © 2010/14
ЗОМОГ "Наше щасливе життя"
(063)615-25-80, (096)906-75-78
zpfestival@gmail.com
Цікаві новини
Казкові малюнки Zutto
Парк зі скла
Світлові картини Майкла Босанко
Кольоровий евкаліпт
Різдвяна Європа
Наші сторінки
Інформація учням
Інформація школам
Контакти
Головна
 
Яндекс.Метрика