Міжнародний Благодійний Вокальний Фестиваль "Співокрай"

Стань волонтером!

Привіт!)
Щиро раді, що в тебе виникло бажання взяти участь в Співокраї в якості волонтера :) пропонуємо тобі долучитись до нашої класної дружньої команди та набратись цікавого корисного різнобічного досвіду.
В рамках проекту в нас заплановано безліч соціальних підпроектів - освітньо-практичні поїздки до обласних притулків й інтернатів, безкоштовні творчі майстер-класи, благодійний ярмарок і творчі виставки.
Безумовно, ми будемо вдячні й за допомогу в додатковій промоції Фестивалю "Співокрай", волонтерській допомозі за кулісами та в залі, проведенні різноманітних майстер-класів та фото-/відео- репортажі заходу.
Безумовно, ти можеш також пропонувати й власні ідеї допомоги чи підтримки - ми завжді готові до діалогу)
Окрім щирої подяки, моря позитиву та гарного досвіду, ми, також, можемо тобі запропонувати офіційно поставити тобі навчальну/ознайомчу/виробничу практику, якщо твоя спеціальність має "точки дотику" з волонтерством, організацією та проведенням заходів.
 

Координати

Для того, аби ми могли зконтактувати, заповни анкету волонтера, або ж зконтактуй з директором фествиалю "Співокрай" - Олександром Кахаєм у соцмережі вКонтакті.