logo
  Золотий Пензлик у вКонтакті Золотий Пензлик у твіттер Золотий Пензлик - рецепти успіху Золотий Пензлик Золотий Пензлик - контакти
Золотий Пензлик - світ твого мистецтва
Тетяна Шувалова (арт-консультант)
Тетяна Шувалова - Золотий Пензлик  
Тетяна Шувалова - Золотий Пензлик
Сторінка
ЕКСПЕРТА
Тетяна Шувалова - Золотий Пензлик
Улюблений жанр
ЖИВОПИС
   
Коротка інфа:
Тетяна Шувалова - запорізька молода провідна художниця та галерист. Її творчий шлях розпочався декілька років тому, але вже є широке коло поціновувачів та професійних друзів.
 
Тетяна Шувалова - Золотий Пензлик
Проведено
понад 70 виставок
" Головне при створенні картини - це підібрати зображення чи пейзаж, які плануєте перенести на полотно чи папір, внутрішньо налаштуватись на позитив, підготувати необхідні матеріали, і - приступаємо до роботи! І пам'ятайте - не буває невдалих робіт !) "
"Якщо ви відчуваєте, що малювання - саме ваше покликання у житті - старайтесь та розвивайтесь! Наснаги вам, міцної віри в себе та тільки гарного настрою!"
Золотий Пензлик - Тетяна Шувалова
Завітай до Арт-галереї - м. Запоріжжя, вул. Сталеварів 30
  Золотий Пензлик - Тетяна Шувалова Пейзажі Тетяни наповнені любов'ю та ніжністю, чітко передають красу лісів, гаїв, ставків, сучасних будівель та стареньких сільських хаток.
Коли переглядаєш роботи Тетяни, то одразу ж відчувається своєрідна причетність до зображеного на полотні, емоції переповнюють вас, а по душі розтікається приємне тепло.
Особливо рідна Тетяні тематика села - "Село, це колиска української культури, символ міцної віри, перевірені часом істини, цінності та закони. Саме тут на повну людина може розкрити свої фізичний, моральний, вольовий та культурний потенціали. Саме тут ти пречудово розумієш, що твій добробут в майбутньому повністю залежить від твоєї сьогоднішньої праці".
Саме через це і майорять на полотнах Тетяни Шувалової в своїй первинній красі квіти та дерева, стоять хати, що крізь роки та століття хіба–що трохи покосилися, мовчки пам'ятаючи кожний день життя села - весілля, народини, свята, сум та тишу...
   
Тетяна Шувалова - Золотий Пензлик
Роботи Тетяни зберігаються в приватних колекціях та прикрашають офіси крупних корпорацій
Кажуть спеціалісти:
"роботи Тетяни камерні, емоційні, з м'яким трактуванням, ніжним мазком, який тонко та переконливо поетизує повсякденність, дозволяючи глядачеві побачити красу поруч та доторкнутися до неї візуально..."
 
Виставка Тетяни в Арт-галереї "ART'L"
Відеозвіт
← До сторінки Експертів
Оформи картку Юніора →
Розкажи друзям:
Художня Премія "Золотий Пензлик" © 2010/14
ЗОМОГ "Наше щасливе життя"
(063)615-25-80, (096)906-75-78
zpfestival@gmail.com
Інші Експерти
Руслан Махов
Сергій Коловоротний
Ольга Супрун
Марися Рудська
Співачка ILLARIA
Наші сторінки
Інформація учням
Інформація школам
Контакти
Головна
 
Яндекс.Метрика