logo
  Золотий Пензлик у вКонтакті Золотий Пензлик у твіттер Золотий Пензлик - рецепти успіху Золотий Пензлик Золотий Пензлик - контакти
Золотий Пензлик - світ твого мистецтва
Руслан Махов - провідний хореограф та постановник
Руслан Махов - Золотий Пензлик  
Руслан Махов - Золотий Пензлик
Сторінка
ЕКСПЕРТА
Руслан Махов - Золотий Пензлик
Улюблений жанр
Jazz-funk
   
Коротка інфа:
Руслан Махов - провідний український хореограф, танцюрист та постановник світового рівня. Руслан є викладачем сучасних танців (Jazz-funk) та талісманом молодих конкурсантів.
 
Руслан Махов - Золотий Пензлик
Реалізовано
7 великих телешоу
"Малювання прийшло в моє життя ще змалечку - моя мама, професійна художниця, неймовірно гарно розмальовувала в нашому дитячому садочку стіни. Я рано почав малювати й у старших класах багаторазово перемагав на обласних й загальнонаціональних конкурсах"
"Найголовніше, коли малюєш, - малювати з задоволенням та, як кажуть, від душі. Саме в цьому разі вашу роботу відчуватимуть інші.
Малюйте серцем та душею!"
Золотий Пензлик - Світлана Горецька
Знайди галерею чи цікавий арт-об'єкт в своєму місті
  Народився Руслан Махов у Теплогірську (колишнє м. Ірміно Луганської області). Починаючи з садочка, почав захоплюватися живописом - любов до малювання передалася йому від мами - відомої художниці та педагога. Щороку відточуючи свою майстерність, майбутня зірка телеекранів у середніх та старших класах школи посідав призові місця в районних та загальнонаціональних конкурсах малюнків.
В класі п'ятому, Руслан зацікавився класичними та сучасними танцями, які почали забирати в нього весь вільний час.
У 15 років поступив до Луганського обласного коледжу культури та мистецтв на відділення сучасної хореографії. По його закінченні поступив на заочне відділення факультету режисури та хореографії - кафедра сучасної хореографії (КНУКіМ).
Паралельно з навчанням у коледжі, а потім вишу, брав активну участь в танцювальних змаганнях. Професійно почав виступати з ансамблем «Darling», перейшовши потім до шоу-балету «Foresight» («Фосайт»).
Починаючи з 2011 року Руслана почали активно залучати до телевізійних проектів як хореографа та постановника - Майданс 1, 2, 3, Зірка + Зірка, Фабрика Зірок, СуперЗірка та національний проект Руслани й ОГО... Помітили талант амбітного хлопця й музичні продюсери, - в професійній скарбничці з'явилися постановка та зйомка кліпів.
   
Руслан Махов - Золотий Пензлик
Руслан Махов був постановником кліпів для Алібі, Каті Бужинської, Івана Дорна, Руслани, Альоши, Олександра Рибака, ВрємяіСтєкло, Віталія Козловського
Участь в TVшоу:
Руслан Махов - Золотий Пензлик Руслан Махов - Золотий Пензлик
Руслан Махов - Золотий Пензлик Руслан Махов - Золотий Пензлик
 
Постановка кліпу Ніколь "Обними меня"
Руслан Махов
← До сторінки Експертів
Оформи картку Юніора →
Розкажи друзям:
Художня Премія "Золотий Пензлик" © 2010/14
ЗОМОГ "Наше щасливе життя"
(063)615-25-80, (096)906-75-78
zpfestival@gmail.com
Інші Експерти
Тетяна Шувалова
Сергій Коловоротний
Ольга Супрун
Марися Рудська
Співачка ILLARIA
Наші сторінки
Інформація учням
Інформація школам
Контакти
Головна
 
Яндекс.Метрика