Фінансовий геній - всеукраїнська олімпіада серед випускників

Фінансовий геній

фінансовий геній олімпіада 01 лютого 2014 року на території Запорізької області й всієї України стартувала ІІ Всеукраїнська олімпіада серед випускників “Фінансовий геній”.
 
Метою та головними завданнями конкурсу є:
- фінансова освіта молоді,
- стимулювання професійного та творчого росту учасників проекту,
- створення можливості діалогу між обдарованою молоддю та професійними бізнесменами,
- інтеграція та поліпшення соціалізації дітей та молоді з особливими фізичними та соціальними потребами через участь в олімпіаді,
- підтримка та розвиток жаги до навчання в молоді України.
 
Участь в проекті є безкоштовною та відкритою для всіх мешканців Запорізької області віком від 15 до 17 років, які навчаються в 11-х класах загально-освітніх закладів, а також їхні однолітки з середніх професійних навчальних закладів, незалежно від статі, фізичного й економічного станів.
 

Участь в проекті

фінансовий геній олімпіада
ІІ Всеукраїнська олімпіада серед випускників “Фінансовий геній” відбувається в три етапи:
1) онлайн-реєстрація — до 17 лютого 2014 шляхом заповнення відповідної електронної форми
фінансовий геній олімпіада  
Також, на цьому етапі учасники отримують власні безкоштовні картки Юніора, на які, в разі перемоги, буде надходити фінансування.
 
2) онлайн-олімпіада — з 25 лютого по 16 березня щотижня учасники отримуватимуть в електронній формі завдання за чотирма тематичними блоками, відповідь на які оцінюватиметься відповідними балами. 20 осіб, які наберуть найбільшу кількість балів, буде запрошено на заключний етап Олімпіади.
 
3) у терміни з 24 березня по 04 квітня (детальну інформацію буде повідомлено переможцям онлайн-олімпіади), переможців заочного туру буде запрошено на очний тур до м. Дніпропетровськ.
 
Якщо з якихось причин чи обставин переможці онлайн-олімпіади не можуть приїхати на очний тур, замість них запрошується той учасник/ця, які набрали трохи меншу кількість балів у заочному турі проекту.
Конкурсантам буде запропоновано виконати теоретичні та практичні завдання підвищеного рівня складності з математичних й економічних дисциплін, управління й банківської справи, вправи на увагу, логіку й креативність.
За результатами даного етапу буде обрано трьох переможців, яких відзначать в цей самий день на урочистому нагородженні за присутності зірок шоу-бізнесу й культури, провідних фінансистів та банкірів України.
 

Призовий фонд (грант на навчання)

фінансовий геній олімпіада
І місце — 50.000грн (п'ятдесят тисяч гривень) на навчання в будь-якому вузі України, за умов вступу переможця/ниці за контрактною основою.
ІІ місце — 10.000грн (десять тисяч гривень) на навчання в будь-якому вузі України, за умов вступу переможця/ниці за контрактною основою.
ІІІ місце — 5.000грн (п'ять тисяч гривень) на навчання в будь-якому вузі України, за умов вступу переможця/ниці за контрактною основою.
 
Якщо переможці самостійно поступають до самостійно обраного вузу України на бюджет, тоді вони отримують протягом наступних канікул у вузі:
І місце — покриття проектом навчання у бізнес-школі Великобританії,
ІІ місце — покриття проектом навчання у бізнес-школі Німеччині,
ІІІ місце — покриття проектом навчання у бізнес-школі Болгарії. фінансовий геній олімпіада
 
Всі учасники очного, ІІІ-го, туру Олімпіади отримають цінні призи та пам'ятні відзнаки.
*Відповідно до чинного законодавства та Статуту ЗОМОГ “Наше щасливе життя”, діти та молодь, віком до 18 років не можуть отримувати від Організатора будь-яких готівкових сум, тому їм пропонується безкоштовно отримати особисту картку Юніора на цій сторінці проекту зліва.
Оформлення, видача та обслуговування карток Юніора є абсолютно безкоштовними.
 
Перейти на офіційний сайт Олімпіади - www.juniorbank.ua/olympics/
 

Результати

фінансовий геній
Загальна кількість учасників ІІ Олімпіади - 1198 учнів
Виконали 1 завдання - 672
Виконали 2 завдання - 480
Виконали 3 завдання - 311
 

Сюжети про І Олімпіаду