Фестиваль щастя для всієї родини !)

Щастя без меж

фестиваль щастя, золотий пензлик
28 червня дніпропетровська Набережна Леніна від ресторану «Поплавок» і в бік готелю «Парус» ожила ще на початку 10ї ранку — міський Фестиваль щастя. відкрився виставкою позитивних фото та малюнків.
Організатором заходу виступила Запорізька обласна молодіжна організація «Наше щасливе життя» за інформаційно-організаційної підтримки Управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.
 
фестиваль щастя, золотий пензлик Ярмарок рукотворів, який також відбувся в рамках проекту, порадував відвідувачів гарними аксесуарами та прикрасами для дому від майстринь та майстрів хенд-мейду з Дніпропетровську, Дніпродзерджинську, Павлограду, Запоріжжя й Енергодару. Всі бажаючі могли навчитися крутити браслети шамбали, квітчасті обручі на голову та виконувати простенькі мелодії на глиняних свищиках.
Зранку й до вечора всіх відвідувачів Фестивалю неймовірними смаколиками радувало смарт-кафе «Buenos», а саме — овочевими, м'ясними та солодкими мексикансько-японськими бурито.
 
фестиваль щастя, золотий пензлик Тут ж бо, поряд, відбувалися й безкоштовні творчі майстер-класи — дітям та молоді пропонувалося протягом 30 хвилин оволодіти азами від центру розвитку «Я сам», лабораторія наукових розваг «Весела Наука» відкривала секрети хімії та фізики, а центр екстримального відпочинку «KAVA-Дніпропетровськ» — балансування та рівноваги на балансборді та натягнутих канатах.
 
Не залишилися без подарунків відвідувачі заходу — ТМ «Вітажуйки» дарувала присутнім свої солодки набори, Компанія «Caparol» — сувенірну продукцію, а Школа фінансового успіху для дітей «ЮніорБанк» — освітні та розвиваючі диски з програмами й іграми та сувенірну канцелярію.
фестиваль щастя, золотий пензлик В рамках заходу також було заплановано святкову концертну програму, яку, в зв'язку з трагічними обставинами на Донеччині було відкладено.
 
"Ідея провести в Дніпропетровську такий захід виникла сама по собі" — ділиться організатор Фестивалю щастя, Олександр Кахай, — "хотілось хоч на свята самим й допомогти іншим відволіктися від негативних думок про складну суспільно-політичну ситуацію в країні та людські жертви. На виставці ми представили малюнки дітей з Криму на патріотичну тематику, які, не дивлячись ні на що, досі люблять свою рідну Україну".

Генеральний яскравий Партнер Фестивалю щастя - компанія "Caparol"
Інформаційно-організаційний партнер - Управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради
Екстримальний партнер - "KAVA-Дніпропетровськ"