Відкритий урок з гімнастики

Фестиваль Здоров'я
23 жовтня в рамках Фестивалю Zдоров'я й акції "Відповідальність починається з мене" в запорізькому Інституті Здоров'я, Спорту та Туризму відбувся відкритий урок з гімнастики для шкільних викладачів з фізичної культури, журналістів та студентів з Запоріжжя та Запорізької області.
Частина шкільних викладачів разом із молоддю виконували вправи, а інші - сором'язливо сиділи на лаві, занотовували поради викладача й знімали на телефони захід.
 
Протягом пари хлопці та дівчата, чоловіки та жінки мали змогу навчитись реабілітаційним фізичним вправам, ігровим естафетним процесам, цікавій роботі дітей з гімнастичними палицями задля витягування й вирівнювання сколіозів та торсій (перекручування хребта навколо осі) та мали нагоду відчути себе дітьми й пострибати через "козлів", полазити по канатах, попідтягуватись на турніках й акробатичних повітряних кільцях та відчути себе художніми гімнастками на відповідних лавах.
 
Завітали на заняття й професійні спортсмени - Чемпіон світу й Олімпієць з греко-римської боротьби - Армен Варданян, Чемпіонка світу з легкої атлетики - Наталья Ситнікова, а саме заняття вела Чемпіонка світу й СРСР з художньої гімнастики - Наталія Корнілова.


фестиваль здоровья запорожье фестиваль здоровья запорожье фестиваль здоровья запорожье
* з часом викладемо відео :)