Відкритий Чемпіонат з плавання

Фестиваль Здоров'я
01 листопада в рамках Фестивалю Zдоров'я на базі басейну запорізької Школи Вищої Спортивної Майстерності молодіжна організація "Наше щасливе життя" спільно з Запорізьким Регіональним Центром "Інваспорт" в рамках Фестивалю Zдоров'я й акції "Відповідальність починається з мене" провели відкритий Чемпіонат з плавання серед дітей з вадами слуху, зору й ураженнями опорно-рухового апарату.
 
На відкритій воді за першість з майстерності в батерфляї, кролі, брасі та вільним стилем за окремими нозологіями сольно змагалися хлопці та дівчата на спині та грудях по два басейни (50м), а також командами в естафеті (4х25).
За звання кращих юних чемпіонів, окрім професійних та починаючих юних паралімпійців, вийшли на воду й абсолютні дебютанти, які також посіли призові місця й отримали цінні призи та подарунки.
 
Фестиваль Здоров'я Окрім безлічі позитиву та чергових тренувань й підготовки до національних змагань, також отримали плавці та плавчині безліч подарунків, дипломи, відзнаки та медалі від Організатора, окуляри для плавання та спортивні сумки від Головного Спонсора проекту - Міжнародного Благодійного Фонду Гарних справ, та жувальні вітаміни від ТМ "Вітажуйки".
 
Головна суддя Чемпіонату - Наталія Самородіна
Секретар Чемпіонату - Ірина Павєльєва
Судді змагань: Олег та Дмитро Удалови, Миколай Кузьмінов, Максим Троіцький та Кирило Кривонос
 
Фестиваль Здоров'я - "Я закликаю всіх спортсменів популяризовувати власним прикладом серед дітей та молоді любов до масових фізичної культури та спорту" - поділився з журналістами бронзовий призер Олімпійських Ігор та Чемпіон з греко-римської боротьби - Армен Варданян, зірковий гість Фестивалю.
 
- "Мій син Світленко Артем сьогодні став маленьким чемпіоном, за що щиро вдячні організаторам змагань. Займається Артем плаванням, бо в нього серйозні ураження опорно-рухової системи. У воді він загартовується - став менше хворіти, став сильнішим і плануємо тепер займатись професійно плаванням, аби побачити всі Україну та світ" - поділилась мама одного з конкурсантів.