Мы в соцмережах
        

Щиро запрошуємо на п'ятий Родинний АРт-Пікнік

Головна || Наші проекти


Вже зовсім скоро - в середині серпня 2019 року Запоріжжя знову отримає крутий і неповторний, вже ювілейний, 5й Родинний Арт-Пікнік!

запорожье семейный арт-пикник  
17 серпня в Запоріжжі відбудеться вже ювілейний великий щорічний комплексний інтеграційний фестиваль - 5й Родинний Арт-Пікнік.
Цьогоріч на гостей свята, окрім улюблених смачних і творчих локацій, також очікують додаткові приємні сюрпризи в форматі додаткових відкритих лабораторій і майстерень, а також дивних і вражаючих експозицій ☺
 
Окрім того, ми дещо змінимо локацію — попередні роки ми проводили Родинний Арт-Пікнік у центральному парку "Дубовий Гай", куди частині з вас було складнувато дістатись, тому цьогоріч ми проведемо наш Фестиваль у зеленій центральній частині міста з класною пішохідною та транспортною логістикою (доїздом).
 
Разом із Партнерами та волонтерами проекту вже готуємо для вас безліч майстер-класів, фото-зон, експозицій, цікавих знань, сюрпризів та призів та, безумовно, святковий концерт талантів !)
 
— Родинний Арт-Пікнік — це неймовірне свято як для всієї родини, так і для кожного та кожної, незалежно від віку, статі та національності — ділиться Голова ЗОМОГ Олександр Кахай.
 
Як і завжди, вхід на Родинний Арт-Пікнік й участь в його активностях для глядачів і глядачок — вільний і безкоштовний.
 


Інформація - ЗОМОГ

 
Поділитись з друзями

 
Почитати наші новини
To Top