Вигадуй! Думай! Грай!

золотий пензлик - дитячий журнал
Журнал «Вигадуй, думай, грай» – видання для дітей від 9 до 12 років, але з великим задоволенням читає його вся родина! Адже щономера у виданні – цікаві факти про світ, науку, техніку, головомийки, велика гра, кросворди та сканворди – все те, що розважить і навчить корисному будь-кого!
Також, чекає на шпальтах видання на вас цікава інформація про інші країни, тварин, техніку, винаходи, історію України, шкільні стіннівки і веселі фокуси. А також - конкурси і вікторини із чудовими призами!
Якщо ж ви відчуваєте в собі сили стати юним журналістом, який пише захоплюючі матеріали, або ж поетом чи фотографом - надсилайте свої роботи на адресу редакції - журнал «Вигадуй, думай, грай», вул. Закревського, 93-а, м. Київ, 02232.
Або на електронну скриньку: tak_@ua.fm
 
Окрім того, дитячий журнал "Вигадуй! Думай! Грай!" виступив Партнером "Золотого Пензлика" у реалізації ряду безкоштовних творчих майстер-класів для вихованців запорізьких обласних притулків й інтернатів, а також ІІ Міжнародного Благодійного Фестивалю талантів "Казкові Передзвони", який відбувся в Запоріжжі з 06 по 08 грудня 2013.
Також, цей щомісячник - Партнер нашого конкурсу малюнків "Краса та розум України", переможці якого отримають цінні подарунки, грошові премії від 200 до 400грн кожен та кожна, а також можливість отримати безкоштовну путівку до Міжнародного Дитячого Центру "Артек".
 
Передплатити журнал "Вигадуй! Думай! Грай!" ви можете як у будь-якому найближчому до вас відділенні УкрПошти за індексами - 49630 (помісячна) та 49631 (річна).
Якщо ж у вас нема можливості сходити на пошту, то можете оформити передплату через інтернет - на сторінці "Портмоне" чи
 
Сама ж сторінка цього захоплюючого видання - http://feya.net.ua/vydannia/4/
 

золотий пензлик - вигадуй думай грай золотий пензлик - вигадуй думай грай золотий пензлик - вигадуй думай грай