СІЛЬСЬКІ ШКОЛИ ВИГРАЛИ РЕМОНТ

Багато молоді та дорослих, які полюбляють переглядати телепередачі, журнали та сайти про дизайн інтер'єру, захоплювалися красою та витонченістю ідей іноземних та вітчизняних майстрів.
Приємно знаходитися серед ошатних яскравих стін кімнат і кабінетів, бо тут відпочивається та думається краще. Особливо, якщо це стосується шкільного кабінету малювання!)
 
Завдяки яскравому кольоровому Партнеру нашого проекту - Компанії "Caparol", вже дві сільські школи зробили ремонт високоякісними фарбами та колорантами "Caparol".
 
У травні 2012 року отримала набір фарб та колорантів Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області. Серед сільських шкіл Запорізької області, її учні надіслали найбільшу кількість робіт - 71 малюнок. (71 малюнок). Так як кабінет малювання в них було раніше відремонтовано власними силами, завдяки подарунку від Компанії "Caparol" вони провели ремонт кабінету інформатики.


У травні ж 2013 року, найактивнішою сільською школою проекту стала Радянська ЗОШ І-ІІІст. Білозерської райради Херсонської області. Її учні надіслали на адресу Оргкомітету найбільшу кількість робіт - 167 малюнків.

За свою активність, ця школа отримала набір фарб та колорантів від Компанії "Caparol", завдяки яким було проведено ремонт кабінету англійської та малювання. Також, від партнера проекту - КБ "ПриватБанк", ця школа отримала сучасний комп'ютер.


Художня Премія серед учнів і шкіл "Золотий Пензлик" з вересня 2014 року оголосила про новий відкритий конкурс-виставку дитячо-юнацьких малюнків "Краса та розум України", найактивніша сільська школа якого також отримає набір фарб та колорантів для ремонту та/чи оздоблення свого кабінету малювання, а її директор - сучасний планшетний комп'ютер.

Для того, аби взяти участь в конкурсі, учні мають створити малюнки за однією чи декількома конкурсними номінаціями (кількість малюнків - необмежена), оформити через наш сайт власну безкоштовну картку Юніора, підписати власні роботи відповідно до умов проекту та надіслати його/їх на адресу Оргкомітету.

- 12 дітей-перемоців отримають грошову премію від 200 до 400грн кожен та кожна, призи та подарунки, а директори трьох найактивніших шкіл - по сучасному планшету!

Конкурсні номінації для учнів:

  • “Краса та велич України” (природа, архітектура),
  • “Україна - європейська країна”,
  • “Я і наука”,
  • “Я - майбутній банкір”

12 переможців (по 3 призові місця за 4 номінаціями) отримають пам'ятні відзнаки, цінні призи та грошові премії - від 200 до 400грн кожен та кожна.

Конкурсні номінації для навчальних закладів:

  • “Найактивніша міська школа” (природа, архітектура),
  • “Найактивніша сільська школа”,
  • “Найактивніший притулок/інтернат”,

Ці три навчальні заклади отримають пам'ятні призи, а їхні директори - особисто отримають по сучасному планшету. Окрім того, найактивніша сільська школа також отримає набір фарб та колорантів для оздоблення чи ремонту власного кабінету малювання

Конкурс серед областей

Керівник Управління чи Департаменту освіти найактивнішої області (району - для АР Крим) отримає пам'ятну відзнаку та особистий планшет.
 
Нагородження переможців Пензлика відбудеться 17 травня 2014 року в Запоріжжі у вигляді святкового концерту за участі зіркових вокалістів.