Конкурс-виставка «Оперета очима дітей»

Вистави на папері


форум баркемп, добро без кордонів, добро без границ Національна оперета України разом з учнями Київської художньої школи № 9 презентували публіці спільний мистецький проект під назвою «Оперета очима дітей».
Почалося все з того, що маленькі художники завітали до театру на перегляд дитячої вистави «Білосніжка та семеро гномів». Діти доклали чимало зусиль, аби передати свої враження і емоції від вистави на папір, і результат виправдав себе. Роботи вийшли дійсно чудовими. Малюнки повні яскравих фарб та світла, вони випромінюють радість та демонструють бурхливу фантазію і казкову уяву дітей.
 
Автор ідеї створення та проведення мистецького проекту «Оперета очима дітей» – художній керівник театру, з.д.м. України Богдан Струтинський під час відкриття виставки малюнків зазначив: «Щиро дякую батькам, діти яких взяли участь у проекті, за те, що виховують малечу через театр. Адже в майбутньому з дітей, що виховуються через мистецтво, виростають інтелігентні, духовні, культурно розвинені особистості… Національна оперета вдячна маленьким художникам, які відгукнулися, і запрошує всіх бажаючих взяти участь у проекті та проявити свій талант».
 
форум баркемп, добро без кордонів, добро без границ Допомагала Національній опереті у проведенні виставки, збирала та організовувала дітей заступник директора Київської художньої школи № 9 Наталія Барищполець: «Дякую керівництву театру за таких чудовий і потрібний проект. Діти з великим задоволення подивилися виставу «Білосніжка та семеро гномів» і з ще більшим азартом та завзяттям бралися за малюнки. Те, що робить Національна оперета – це неоціненний внесок у прекрасне майбутнє наших дітей».
 

 

Відзнаки переможцям

Олександр Кахай За участь у проекті та прекрасні малюнки про оперету маленькі художники отримали від організаторів та партнерів конкурсу-виставки подарунки – запрошення на перегляд дитячого мюзиклу «Острів скарбів», який порадує юних глядачів та їхніх батьків 6-го квітня у великій залі Київського національного академічного театру оперети.
Сподіваємось, ця вистава дуже сподобається дітям і вони знову порадують всіх своїми новими роботами, які поповнять виставку малюнків «Оперета очима дітей».
 
А нагородження переможців національного конкурсу-виставки малюнків "Краса та розум України" відбудеться 17 травня 2014 року в Запоріжжі !)