Зірковий творчий ранок

   казкові передзвони До всіх дітей світу Святий Миколай приходить з подарунками 19 грудня, а до вихованців запорізького православного дитячого будинку "Надія" свято прийшло 06 грудня.
З самого раночку, одразу ж зі столичного поїзда, зіркові Експерти фестивалю "Казкові Передзвони" приїхали до "особливих" дітей разом з Благодійним Фондом "Патріот Запоріжжя" й оргкомітетом Фестивалю (молодіжна організація "Наше щасливе життя" та Олександр Кахай), які підготували для хлопців і дівчат приємні гарні та смачні подарунки.
У свою чергу, діти розповідали гостям вірші та оповідки, виконували всім відомі пісні, які пам'ятали зі шкільної програми, а також ділилися своїми мріями та планами на майбутнє.
 
казкові передзвони Українсько-польська хореограф та продюсерка Меріджейн Скорульська, фотомодель, співак, DJ та MC - Юрій Паганіні, шоу-мен, телеведучий та співак - Артур Боссо, провели для хлопців та дівчат безкоштовний майстер-клас з розмальовування ялинкових іграшок та святкових подушок.
Окрім сувенірів та дитячих журналів "Пізнайко", "Вигадуй, Думай, Грай!" та "Ангелятко", отримали також вихованці "Надії" від Благодійного Фонду "Патріот Запоріжжя" смаколики до чаю - великі запашні смачнючі гарячі пироги з фруктами, якими поласували всі учасники ранкового "заходу".