Виставка картин в Сімферополі

3 3 по 18 вересня 2013 року в столиці сонячного Криму в місцевому Будинку художника відкрилася "подвійна" виставка "Я дивлюсь на світ". Її авторки - дві талановиті ялтинські художниці - Тетяна Синяєва та Елеонора Щеглова.
 
Для Тетяни Сіняєвої ця виставка є першою. "Скільки пам'ятаю себе, завжди любила малювати. Коли інші однолітки бігали по вулицям, просто не випускала перед мольбертом пензлі та фарби. І тепер представляю увазі мешканців та гостей Сімферополю 33 своїх нових картин.
 
Шукаю себе завжди в різних жанрах та техніках, пробую себе як в академізмі, так і в емоційних стилях. Обожнюю Крим та море, їхні енергетики та красу".
 

 
"Для мене ця виставка - можливість показати всім оточуючим ту красу, яку побачила та відчула за останні 3-4 роки відвідуваних мною пленерів* в Литві, Чорногорії та Криму" - ділиться Елеонора Щеглова, друга ініціатор виставки - "За допомогою своїх натюрмортів та портретів я намагаюся на повну передати настрій, палітру, стан душі, які в кожному новому місці відкривають по-новому".
Знаменна ця виставка для Елеонори ще й тим, що цим заходом вона відсвяткувала власні 60 років.
Що ж, привітаємо цих двох майстринь пензлів і холсту з виставкою та Днем народження :)
 
конкурс малюнків золотий пензлик конкурс малюнків золотий пензлик