Добро починається з тебе, і приносить перемоги!)

золотий пензлик - добро починається з тебе
9 квітня 2014 року в столичному Будинку вчителя пройшов Національний форум «Добро починається з тебе», Лауреатом якого став і наш щорічний культурно-мистецький благодійний поліпроект - "Художня Премія серед учнів і шкіл "Золотий Пензлик".
Під час заходу сотня кращих конкурсантів представила своїм колегам з різних куточків України та шановним Експертам фото- та відео- результати своїх реалізованих протягом 2013го року благодійних проектів, і серед них потім визначили і нагородили переможців вже VII Всеукраїнського конкурсу дитячих і молодіжних благодійних проектів «Добро починається з тебе».
 
Сьогодні діти часто стикаються з тим, що їх вчать одному, а життя демонструє зовсім інше, навіть протилежне. У нашому бурхливому світі доволі складно прищепити дітям стійкий моральний імунітет. Як навчити їх – саме навчити – бути добрими, людяними, як виховати їх справжніми людьми? Кожен заклад шукає свій шлях, будує свою власну виховну систему. Але педагоги переконані, що одним з найбільш дієвих методів є залучення дітей та молоді до благодійної діяльності. золотий пензлик
Вже сім років поспіль у нашій країні проходить Всеукраїнський конкурс дитячих і молодіжних благодійних проектів «Добро починається з тебе», організатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000». Конкурс добре знають і цінують в освітянському середовищі: діти із задоволенням займаються благодійною роботою, а педагоги розглядають «Добро» як засіб виховання моральності і життєвих орієнтирів. За сім років своїми добрими справами поділилися десятки тисяч дитячих і юнацьких колективів, реалізовано більш ніж 2 600 благодійних проектів.
 
Конкурс має річний цикл і складається з кількох етапів. Фінальні заходи традиційно відбуваються в Києві, у рамках Національного форуму «Добро починається з тебе». Переможці і лауреати конкурсу визначаються у двох вікових номінаціях – дитячі та юнацькі колективи. Проекти від дитячих колективів, у свою чергу, розподілені за напрямами – соціальні, культурологічні та екологічні. У кожній з цих чотирьох категорій визначаються переможці – володарі перших, других та третіх місць – і лауреати. Переможці отримують грошові винагороди: І місце – 3 тисячі гривень, ІІ місце – 2 тисячі гривень, ІІІ місце – 1 тисяча гривень.
Сьомий конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе» стартував 17 вересня 2013 року. На адресу організаторів надійшло 289 заявок з усіх областей України та Криму. У конкурсі взяли участь благодійні акції і проекти, повністю або частково реалізовані протягом 2013 року, у тому числі постійнодіючі та довготривалі програми, етапи реалізації яких співпадають з визначеними термінами.
 
золотий пензлик Найочікуваніша подія – оголошення і нагородження переможців сьомого «Добра» – пройшла у другій частині форуму. Привітати і нагородити переможців організатори запросили керівників Фонду «Україна 3000» – Голову Наглядової ради Катерину Ющенко та Голову Правління Марину Антонову, Президента Асоціації благодійників України Олександра Максимчука, а також співголову конкурсної комісії Олену Шумську, керівника ресурсного центру Університету менеджменту освіти НАМН України.
 
золотий пензлик Усі фіналісти отримали почесні дипломи, а володарі перших, других та третіх місць – сертифікати на відповідні грошові винагороди. Від Фонду «Україна 3000» усі фіналісти отримали аудіодиск «Мій Шевченко». Один з конкурсантів – володар третього місця у другій віковій номінації, благодійний фонд «Ти – Ангел» – додатково отримав грошову премію від Фонду Україна 3000» на реалізацію одного з проектів.
 
Свої дипломи фіналістам вже традиційно вручив Університет менеджменту освіти, який вже багато років є партнером конкурсу і щороку вручає дипломи тим учасникам, які долучаються до конкурсу вперше. Цього року таких фіналістів було 12, дипломи їм вручила Олена Шумська.