В рамках Пензлика розмалювали парк

   Разрисовали парк - Золотий Пензлик   06 травня 2012 року в парку Перемоги в Хортицькому районі Запоріжжя в рамках "Золотого Пензлика", наша Молодіжна Організація "Наше щасливе життя" за підтримки компанії "Caparol" та Хортицької райадміністрації провели соціально-культурну акцію - "Чарівна лава кіно та дитинства".
 
   Разрисовали парк - Золотий Пензлик У ній взяли участь майже півсотні громадян з усіх районів міста - різних за віком, статтю та національностями, зокрема, й особи з особливими потребами з числа запорізьких паралімпійських чемпіонів.
  Пензликами, пальцями та долонями діти та дорослі малювали своїх улюблених героїв з мультфільмів та фільмів безпечною акриловою водоемульсійною фарбою "Caparol" на лавах, стовпах, літній концертній сцені та навіть розмалювали смітники.
  Разрисовали парк - Золотий Пензлик Особливо ж гарними стали паркові лави у вигляді зебри та казкових галявин молодого запорізького художника Олександра Снігура. Разрисовали парк - Золотий Пензлик Разрисовали парк - Золотий Пензлик Разрисовали парк - Золотий Пензлик
 
 

Слово Організатору:

Разрисовали парк - Золотий Пензлик

Олександр Кахай (ЗОМОГ "Наше щасливе життя", Організатор Проекту) - «Сьогодні діти, підлітки та дорослі мешканці й гості Запоріжжя мали пречудову можливість зобразити свої добрі мрії за допомогою фарб, зробивши місце відпочинку більш привабливим та яскравим. Хтось намалював улюблені "мультяшки", хтось - звичайні "калякі-малякі", а жехто навіть - справжні шедеври.
Сподіваємось, що мешканцям та гостям нашого Хортицького району стане до вподоби мистецька "робота" сьогоднішніх паркових художників».

Слово Партнеру:

Капарол - Золотий Пензлик

Павло Зможний (Директор ДП «Капарол Украіна», Партнер Проекту) - «Ми раді допомогти реалізувати цей пречудовий проект, бо має він велику соціальну мету, створює атмосферу свята та залучає кожного до спільної корисної справи…
Ми пишаємось тим, що можемо допомогти дітям та дорослим реалізувати свої творчі ідеї та зробити своє рідне місто кращим».