Дитячі малюнки прикрашають Україну на бігбордах

Ти мрієш та хочеш побачити власний малюнок на великому бігборді у рідному місті, а також отримати можливість безкоштовно навчатися в дитячо-юнацькій "Школі фінансового успіху " ЮніорБанк"? Це дуже просто - бери участь в нашому конкурсі "Краса та розум України", оформи через сайт власну безкоштовну картку Юніора створюй власні шедеври за номінацією "Я - майбутній банкір" та надсилай свої малюнки на адресу Оргкомітету проекту до 1 квітня 2014 року!
З загальної кількості малюнків буде окремо обрано по переможцю чи переможниці за номінацією "Я - майбутній банкір" у Полтавській, Миколаївській, Луганській, Рівненській, Львівській, Київській областях та в Криму, а їхні малюнки розміщено в рідних містах !)

Починаючи з вересня 2012, кожного року одним з Головних Партнерів нашого культурно-мистецького проекту - Художня Премія серед учнів і шкіл "Золотий Пензлик" є дитячо-юнацька "Школа фінансового успіху "ЮніорБанк".
золотий пензлик В партнерстві з ЮніорБанком, наш Оргкомітет створює одну з конкурсних номінацій, що стосуються банківської справи та фінансової освіти підростаючого покоління. ЮніорБанк виділяє кошти на нагородження всіх переможців (від 200 до 400грн кожному та кожній), а також спонсорує розміщення найкращого малюнка за цією "банківською" номінацією.
 
В травні 2012 року в центрі Запоріжжя на рекламній розтяжці було розміщено ( й досі висить! ) малюнок переможниці Золотого Пензлика в 2011/2012 навчальному році в номінації "Моя чарівна картка Юніора" - Вікторії Півень з смт. Куйбишеве Запорізької області.
 
За умовами конкурсу "Моє щасливе дитинство" 2012/2013 н.р., у червні 2013 на все літо було розміщено малюнок переможниці номінації "Мрії здійснюються!" на бігборді в місті, де мешкає переможниця, який радував її, її близьких, друзів, знайомих, мешканців і гостей Енергодару (Запорізька обл.) своєю красою.
золотий пензлик золотий пензлик