Золотий Пензлик Золотий Пензлик Золотий Пензлик
Золотий Пензлик Золотий Пензлик
Золотий Пензлик Золотий Пензлик
Головна Історія
конкурс рисунков Золотий Пензлик
 
конкурс рисунков Золотий Пензлик

Виставка Сандра Береза

Для того, аби про художника чи художницю дізналося якомога більше людей, ці самі майстри пензлів та олівців мають постійно розповідати громадськості про себе. Для цього вони мають створювати особисті сторінки та групи в соціальних мережах, вести власні блоги та сайти... Але для того, аби про тебе почали говорити як професіонала навіть засоби масової інформації, маєш влаштовувати виставки своїх картин у галереях. І час від часу "Золотий Пензлик" з задоволенням відвідує виставки молодих та досвідчених відчизняних та іноземних художників та художниць в різних містах України. І ми побували цього разу в Дніпропетровську.

Картини та натхнення

З 11 липня 2013 року в місті Дніпропетровськ в арт-кафе "Невідомий Петровський" відкрилася виставка картин молодої художниці Сандра Береза.
Свою нову виставку Сандра створювала доволі недовго, але впевненно та з натхненням. Воно й не дивно - гарно закінчила Придніпровську Державну Академію Будівництва й Архітектури (ПДАБА). Стив Джобс, улюблений ведмедик на стільці, маленький принц на своїй планеті, екстра-інтер'єр, жінка в мріях та думках... всі вони та інші образи споглядають на глядачів з полотен.
 
Почала малювати Сандра в 7 років, постійно шукаючи натхнення в побуті та оточуючому світі. Наче фотограф, вона завжди намагається передати пензлями справжню красу людей та предметів, що оточуючть нас щодня чи покинули назавжди.

Золотий Пензлик

Інфа школам

Золотий Пензлик

Цікаві новини

Золотий Пензлик

Поради спеціалістів

Золотий Пензлик, Caparol

Головний Партнер

Золотий Пензлик, ЮниорБанк

Головний Партнер

Золотий Пензлик конкурс малюнків
Золотий Пензлик конкурс малюнків
Золотий Пензлик конкурс малюнків
Золотий Пензлик конкурс малюнків

Строки проведення конкурсу:

1) Реєстрація учасників - з 1 вересня 2013 по 1 березня 2014 року учасники отримують власні безкоштовні картки Юніора.
 
2) Прийом малюнків - з 1 вересня 2013 по 15 квітня 2014 року учасники надсилають власні малюнки за адресою - ЗОМОГ "Наше щасливе життя", вул. Запорізького козацтва 15а, м. Запоріжжя, 69097.
 
Також, можна надіслати свої роботи кур'єрською доставкою "Нова Пошта" для ЗОМОГ "Наше щасливе життя" на запорізькі відділення №6 (пр. Ювілейний 12) чи відділення №15 (вул. Курузова 5). Мобільний телефон для зв'язку - (096)906-75-78
 
НЕ потрібно самостійно везти листи до Оргкомітету - це не надає нікому жодних бонусів чи привілеїв!
 
3) Визначення переможців - з 15 квітня по 1 травня 2014 року.
 
4) Сповіщення переможців - 1-5 травня 2014 року.
 
5) Урочисте нагородження переможців - наприкінці вересня 2014 року.

Призи та подарунки учням:

З числа малюнків, відповідно оформлених до умов Конкурсу, що надійшли на адресу Оргкомітету до 15го квітня 2014р., незалежне Журі з числа провідних українських художників, дизайнерів та відповідних спеціалістів обере 12 індивідуальних переможців (по три призових місця за кожною з номінацій), які отримають пам'ятні дипломи, цінні подарунки від Організатора та партнерів Конкурсу, а також грошову винагороду від некомерційного проекту “Школа фінансового успіху “ЮніорБанк” у розмірі:
 
1 місце — по 400 грн + подарункова карта “hand-made”
 
2 місце — по 300грн,
 
3 місце — по 200грн.
 
За рішенням Оргкомітету та Експертної Ради Проекту най-найталановитіша учасниця чи учасник Конкурсу може отримати Гран-Прі - найвищу відзнаку - “Молодий прорив року” та відповідні подарунки й відзнаки, а також — путівка до МДЦ “Артек”.
Звання “Молодий прорив року” видається за один конкурсний рік виключно одній особі.

← До сторінки Експертів
Оформи картку Юніора →
Розкажи друзям:
Художня Премія "Золотий Пензлик" © 2010/14
ЗОМОГ "Наше щасливе життя"
(063)615-25-80, (096)906-75-78
zpfestival@gmail.com
Цікаві новини
Казкові малюнки Zutto
Парк зі скла
Світлові картини Майкла Босанко
Кольоровий евкаліпт
Різдвяна Європа
Наші сторінки
Інформація учням
Інформація школам
Контакти
Головна
 
Яндекс.Метрика