75-річна DJ Wika запалює танцполи в Польщі

Танцюй, співай, твори у будь-якому віці!)


dj wika, золотий пензлик Коли людина проживає довге життя, вона завжди мріє, що відпочиватиме на старості/пенсії... але коли наступає цей самий період у житті, часу вільного з'являється неймовірно багато й більшість просто починає нудитись. Хтось з подругами й сусідками починає сидіти під під'їздом, обговорюючі останні серіали, новини та плітки, інші "поринають" у дачу чи вчать та пестять онуків, а дехто починає ходити по поліклініках й базарах заради спілкування...
 
Але є одна така бабця, Вірджинія Шмит (Wirginia Szmyt), якій не до нудьги - у свої 75 років вона займається ді-джеїнгом, і не вдома, а в справжніх нічних клубах!)
Польські Краків, Варшава, Бидгошч і Краснік щотижня танцюють під запальні треки цієї 75 річної DJ Wika тричі на день - ця запальна бабця має щільний графік виступів :)
 
dj wika, золотий пензлик У вільний час Вірджинія стає волонтером у місцевих інтернатах для дітей з особливими потребами та спецшколах для "складних" дітей, а також пропагує здоровий спосіб життя серед літніх поляків.
Почала "Віка" займатись ді-джеїнгом лишень 3 роки тому - якось переглядала передачу про нічні клуби по телевізору та закортіло їй на старості вивчити таку складну справу.
І в неї це доволі швидко вийшло) - ось вже тричі на тиждень в різних містах Посполитої на її сучасні та ретро вечірки приходять як молодь, так і дорослі, аби потанцювати під запальні хіти від цієї леді.
"Я із задоволенням міксую рок, джаз, реггі, сучасну попсу та приправляю це власними гарними емоціями. Найголовніше - це мати гарні смак та музичний слух, вміння створити шоу та радіти життю, не дивлячись на вік" - поділилася своїми секретами Вірджинія одному з телеканалів.
 


 
Тому, любі друзі, якщо ваші бабці та дідусі просять вас навчити їх користуватись комп'ютером, смартфонами й іншими сучасними речами - подаруйте їм таку радість :)