Неймовірна виставка картин у Запоріжжі

Олена Андріанова - золотий пензлик 11 вересня в Запорізькій арт-галереї ART'L відкрилася персональна виставка живопису Олени Андріанової "Є тільки мить".
Унікальність картин Олени полягає в декількох моментах - створені вони на великих дошках , глиняних листах та старинній менонітській черепиці. А друга особливість - здалеку виглядають роботи майстрині звичайними широкоформатними фотографіями, але зблизька видно кожен штрих пензлика...

 "Обрала я недарма такі незвичні матеріали як основу для своїх робіт" - ділиться Олена, - "дерево наближує нас до природи, до первородних витоків людства. А черепиця й обпалена глина дарують мені й глядачам тепло дому та тонке відчуття захисту".

Сцени на картинах - фотографії відомих та не дуже фотохудожників України, Росії та світу, які були взяті за згодою авторів Оленою для подальшої реалізації на "холстах".
За словами авторки, особливо їй подобається створювати свої шедеври на черепиці - всі буйність й багатство думок, ідеї та переживання треба фотографічно викласти на маленькій площі, яку жодним чином не розшириш, на відміну від звичайних картин.

Олена Андріанова - золотий пензлик "Спочатку для створення своїх робіт Олена використовувала гарні фотографії з мережі Інтернет" - ділиться директор Арт-галереї та художній керівник та вчитель Олени - Антон Костянтинович - Я запропонував їй спробувати використовувати власні фотографії, й її майстерність почала стрімко зростати. При цьому хотілось би звернути увагу на унікальність її техніки - я вперше бачу такі точні такі живі картини, які з першого погляду можна прийняти за якісні фотографії".
 
Найбільше подобається Олені Андріановій зображувати на своїх роботах кішок - домашніх та безпритульних, міських і сільських, українських й європейських - протягом багатьох років подорожує сама та з сім'єю різними країнами й завжди знаходить теми для творчості "посеред вулиці".

"У представлених роботах переважають оригінальні сюжети, створені під час перебування авторки в Італії, Швейцарії, Німеччині, на Балканах, Скандинавії, Прибалтиці та Провансі. В картинах Олени помітна любов до деталей, робота з кольором та структурою матеріалу. Ще й приємно дивний той факт, що в якості основи до робіт використана оригінальна черепиця старого Олександрівська" - поділилася арт-консультант арт-галереї ART'L - Тетяна Шувалова.

Спілкувався з авторами та гостями виставки й "Золотий Пензлик" й радить завітати городянам й гостям Запоріжжя до 4 жовтня 2013.
Вхід на виставку - вільний 
 
Олена Андріанова - золотий пензлик Олена Андріанова - золотий пензлик Олена Андріанова - золотий пензлик Олена Андріанова - золотий пензлик